Skocz do zawartości

Spotkanie :)


Esc Icy Box pasha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuje spotkanie ludzi z tego forum ;) Jako ze wszyscy sa z calej Polski, dlatego proponuje spotkanie w Warszawie, zeby kazdy mial mniej wiecej taka sama droge :)  ogarniemy jakis tani nocleg i oczywiscie wylecimy na miasto, napijemy sie czegos, poznamy sie , pogadamy, mysle ze to w miare dobry pomysl :) co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No tak^ ^Tylko że na forum jest 3/4 osób niepełnoletnich i połowa z dalekich regionów.

Ja sam mam 16 lat (10 maja), więc dla mnie idiotyczny pomysł na tak małą sieć.

 

 

I kto będzie odpowiadał za "nas"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to kto ?:) ja mam 21 lat ;) nie musimy leciec do klubu od razu bo raczej tych mlodszych nie wpuszcza no ale jakis bar czy cos takiego jak najbardziej na TAK, a jesli to tez rowniez nie no to jakis plener, znam miejsce nad Wisla ;) takze jesli chcecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje,żeby zgłaszały się osoby chętne tutaj,piszcie kto chciałby jechać.

Osoby powyżej 16 roku życia mogą jechać za zgodą dorosłych.Osoby młodsze muszą niestety mieć opiekunów.Jeżeli mielibyśmy jechać w plener do proponuję nad jakieś jezioro,domki lub namiot.Ja jadę z okolic Konina więc mogę zebrać osoby z Kujawsko-Pomorskiego i osoby po drodze do Warszawy i z okolic Warszawy(czytaj.Ciechanów,Łomianki itp).Jezeli  będę jechał to swoim megane grandtour albo bmw ojca.Jezeli megane to mogę zabrać 6 osób,a jeżeli betą to 4 z dużymi bagażami bo oba samochody dysponują sporym bagażnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za na 100 pro:D Warszawę zawsze przyjemnie odwiedzić,a akurat mam rodzinę to sobie jeszcze z dwa tygodnie zostanę,a co do maV to i tak tanie bilety masz z Iraku do Wawy^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności