Skocz do zawartości

[Podanie] NarestoN [ZM]


NarestoN

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Zombie Mod

2. Nick: NarestoN

3. Imię: Tomasz

4. Wiek: 16

5. Znajomość Amxx(0/10): 8/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

7. Składka obowiązkowa(Tak/Nie): Tak

8. Czas spędzony na forum: Mało czasu jestem na forum, iż zarejestrowałem się jakiś czas temu. Proszę nie brać tego pod uwagę, bo nie liczy się czas spędzony na forum tylko to co się na tym forum robi i czy w ogóle się z niego korzysta :) Na forum pojawiam się coraz częściej.

9. Opisać siebie: No co dużo mówić.. Często siedzę przed komputerem, znam bardzo dobrze amx, nawet miałem swój własny serwer ZM, pare razy miałem admina. Ogarniam ftp, komendy wszystko co trzeba. Jestem pomocny i uprzejmy. No to raczej na tyle, w razie problemów mogę się rozpisać.

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Chcę pomóc szybciej się rozwijać temu serwerowi i dopilnować, by żaden cheater, czy osoba która uprzykrza grę nie mogła tego powtarzać. Wiem co w takich sytuacjach robić. Adminów nie jest dużo, a ja często przesiaduje na serwerze więc mogę pilnować porządku długo.

11. Linki do reklam:

 3 reklamy nie posiadają obrazków serwera (logo)

  • [*]
KLIK [*]KLIK [*]KLIK [*]oczekuje na akceptację [*]oczekuje na akceptację

12. Co zrobisz gdy:   

-Ktoś używa dopalaczy:  Ban permanentny bez żadnych ostrzeżeń.

-Gdy ktoś nadużywa micro: Ostrzeżenie, jeśli nie zadziała wyciszam. W razie dalszych problemów zależy ,jakich kara będzie ustalona od zachowania gracza.

-Nadużywa Kultury na serwerze: Ostrzeżenie, brak reakcji - kick. Ponowne ostrzeżenie i brak reakcji - ban.

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam - NarestoN

Edytowane przez NarestoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za używanie "odpału" dajemy od razu perma.

Na forum jesteś od dzisiaj.

Plusem jest to,że masz steam i jak napisałeś dobrze znasz amx.

Jestem neutralny.Jezeli posiedzisz troche na forum to będę na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani razu nie widziałem Cię na serwerze na NIE 

 

 

//edit

 

Takie bajeczki że grasz do północy to możesz dzieciom wciskać !!.

 

aha i jeszcze coś "Dołączyłem do serwerowni 2 dni temu, a na zm gram albo od 13 albo od 15"

13 albo od 15 godziny ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że piszę w temacie podania, ale.. Nie ważne ile kto siedzi na forum, ważne co się na nim pisze. Dołączyłem do serwerowni 2 dni temu, a na zm gram albo od 13 albo od 15, potem do północy mogę już być. Jeśli czegoś potrzeba mogę zrobić, godziny nabić mogę, na serwerze też coraz dłużej jestem. Proszę o zrozumienie mojej sytuacji. Konto dla podania ? Tak, ale nie tylko dla podania. Chcę poznać ludzi tutaj i pomagać się rozwijać dla serwerowni. Tyle z mojej strony. Jeśli podanie nie zostanie zaakceptowane to postaram się abym miał te godziny, posty i to co potrzeba, następnie wtedy napiszę podanie ponownie.

 

P.S Zapewne potrzebujecie adminów, którzy siedzą do późnych godzin, więc dla mnie by pasowało w dzień i w nocy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGotze siedziałem dzisiaj z 3 godziny na serwerze, może i więcej.

 

 

Maniak, nie gram dosłownie do północy tylko po prostu moge się pojawić na serwerze do godziny 23:30 rozumiesz? No. A od 13 albo od 15  to tylko od poniedziałku do piątku, bo mam zajęcia, chyba normalne.

 

/ "//edit nie pisze już więcej z tb ... nara :>"    

Nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać.

 

Senrox, ja robie spam tak, napewno. Sam w podaniu na UB robieđ gorszy spam i jakos problemu w tym nie widziales. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi to ? Grasz 2 dni więc i tak BD NA NIE POZA TYM NIE MA REKLAM ! 

 

 

//edit nie pisze już więcej z tb ... nara :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak.. Jest miły, stara się o widziałem go dużo na serwerze. Nie gram zbyt długo tu ale wiele razy go widziałem.. Przyda się ktoś aby popilnowac serwerka bo jak nie jakis sh to aim... Pozdrawiam Truskawkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zamknięcie tematu, gdyż nie mam jeszcze tygodnia bycia na forum i każdy przez to jest na NIE. Napiszę podanie za jakieś 3-5 dni, wtedy będe miał ten tydzień nabity na forum.  FraGGeR chyba nie patrzysz na tabele wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Na razie jestem na NIEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności