Skocz do zawartości

klasy


ExTr3m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje paru klas jakie bym widział na cod modzie:

Nazwa: Gliniarz 
Opis: Dostaje Nove +15 dmg, szybki, ciche kroki, ammo za fraga
Bronie: Nova + usp/glock
Statystyki: HP:10 | INT: 0| WYT:0 | KON:30
Typ: Premium 

 

Nazwa:Pistoleciarz/el pistolero/ hitman 
Opis: Posiada dostęp do menu z pistoletami <- w menu znajduje się każdy pistolet bez wyjątku, z pistoletu ma 1/8 na insta (od 50 lvl 1/7, od 100lvl 1/5), ammo za fraga, brak widocznosci na radarze 
Bronie: pistolety 
Statystyki: HP:20 | INT: 0| WYT:0 | KON:10
Typ: Zwykła / Premium <- obojętnie 

 

Nazwa: Jerem
Opis: Dostaje double jumpa, ammo za fraga, 1/10 insta killa z broni, 5 hp za fraga zwykłego, 10 hp za zabicie hs
Bronie: p90 / tec9 
Statystyki: HP: 20| INT:0 | WYT:15 | KON:5
Typ:  Premium

 

P.S ---> czekam na śmieszków i krytykę. Pozdrawiam 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ExTr3m napisał:

Nazwa: Gliniarz 
Opis: Dostaje Nove +15 dmg, szybki, ciche kroki, ammo za fraga
Bronie: Nova + usp/glock
Statystyki: HP:10 | INT: 0| WYT:0 | KON:30
Typ: Premium 

Klasa fajna i raczej by się przyjęła.

Godzinę temu, ExTr3m napisał:

Nazwa:Pistoleciarz/el pistolero/ hitman 
Opis: Posiada dostęp do menu z pistoletami <- w menu znajduje się każdy pistolet bez wyjątku, z pistoletu ma 1/8 na insta (od 50 lvl 1/7, od 100lvl 1/5), ammo za fraga, brak widocznosci na radarze 
Bronie: pistolety 
Statystyki: HP:20 | INT: 0| WYT:0 | KON:10
Typ: Zwykła / Premium <- obojętnie 

Klasa raczej była by za op zaczął bym od 1/11 i na 100 lvl dał bym to 1/8 bo 1/5 za często by siadało.

Godzinę temu, ExTr3m napisał:

Nazwa: Jerem
Opis: Dostaje double jumpa, ammo za fraga, 1/10 insta killa z broni, 5 hp za fraga zwykłego, 10 hp za zabicie hs
Bronie: p90 / tec9 
Statystyki: HP: 20| INT:0 | WYT:15 | KON:5
Typ:  Premium

Jak dla mnie ta szansa za duża nawet jak na premium, patrząc, że broń to p90.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę pod uwagę to iż, osoba mająca większy lvl mam na myśli 100+ ma hp i wytrzymkr wymaksowane, więc taki pistoleciarz jak napisałem musi mieć szanse z osobą co ma karabiny jakiś tam,  druga sprawa ten jerem 1/10 wydaje mi się odpowiednio, gdyż iż masz p90 to jest dobre na blisko, i jak wywalisz taka serię magazynków ma blisko to albo siadzie ci ten insta kill albo zdołasz ubić osobę z większym lvl strzelając w hs, a na daleko z tym p90 to wisz xd druga sprawa jest perk totolotek 1/20 na insta killa, perk bardziej jest na zapchanie niż perk, każdy go wywala gdyż iż ponieważ zanim siadzie ci to 1/20 to zdążysz zabić osobę bronią z zwykłym dmg więc bardziej zapchaj perk niż perk, po za tym 250 hp na takim cod modzie to moim zdaniem za mało żeby r klasa miała 1/15 na insta czy tam 1/20 bo tak jak pisałem wcześniej 250hp komuś ubić to możesz zwykła bronią strzelając w banie xd jestem starym wyjadaczem coda w cs 1,6 i tam takie klasy były ludzie grali i się dobrze bawili przy tym

Edytowane przez ExTr3m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ExTr3m napisał:

Nazwa: Gliniarz 
Opis: Dostaje Nove +15 dmg, szybki, ciche kroki, ammo za fraga
Bronie: Nova + usp/glock
Statystyki: HP:10 | INT: 0| WYT:0 | KON:30
Typ: Premium 

Dobry pomysł, zmieniłbym tylko dmg na 3-5(powyżej 100 lvl Nova z +15 dmg mogłaby bić nawet po 34 z samego dodatkowego dmg z perkiem typu Animal power czy dezuli.exe v2).

 

3 godziny temu, ExTr3m napisał:

Nazwa:Pistoleciarz/el pistolero/ hitman 
Opis: Posiada dostęp do menu z pistoletami <- w menu znajduje się każdy pistolet bez wyjątku, z pistoletu ma 1/8 na insta (od 50 lvl 1/7, od 100lvl 1/5), ammo za fraga, brak widocznosci na radarze 
Bronie: pistolety 
Statystyki: HP:20 | INT: 0| WYT:0 | KON:10
Typ: Zwykła / Premium <- obojętnie 

Na serwerzę jest już klasa el pistolero której dodałbym jedynie dmg w głowę x1.5-1.6. 

 

3 godziny temu, ExTr3m napisał:

Nazwa: Jerem
Opis: Dostaje double jumpa, ammo za fraga, 1/10 insta killa z broni, 5 hp za fraga zwykłego, 10 hp za zabicie hs
Bronie: p90 / tec9 
Statystyki: HP: 20| INT:0 | WYT:15 | KON:5
Typ:  Premium

Takiej szansy na insta killa nie dawałbym do p90, max 1/20. Według mnie insta kill w klasach z karabinami powinien pomagać w zabiciu, a nie uzależniać Klasę od tego czy zabije czy nie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie klasy z instakillami w pistoletach, albo pm,karabiny to nie przejdzie na takie klasy będą zawsze 2 typy narzekania 
1 typ to ci którzy będą padać zawsze w 1-5 strzałach i narzekać że to chyba jest 1/2 a nie np. te 1/10 
2 typ to ci co by grali tą klasą i mieli pecha i bili by po 12-20 hitów i nie wchodził im instakill i że 0 dmg dają jak nie wejdzie po czym by zmieniali klasę 

więc nie ma sensu się bawić w instakille w takich broniach, jak ktoś wbije i będą już 100+lvl to są właśnie też perki które umożliwiają zabijanie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ExTr3m napisał:

Nazwa:Pistoleciarz/el pistolero/ hitman 
Opis: Posiada dostęp do menu z pistoletami <- w menu znajduje się każdy pistolet bez wyjątku, z pistoletu ma 1/8 na insta (od 50 lvl 1/7, od 100lvl 1/5), ammo za fraga, brak widocznosci na radarze 
Bronie: pistolety 
Statystyki: HP:20 | INT: 0| WYT:0 | KON:10
Typ: Zwykła / Premium <- obojętnie 

Pierw pisze "osiagniecia" aktualnyam el pist.. wiec jak kogos nie obchodzi to od 3 akapitu xd Aktualnie na tej edycji nie gram, gralem na poprzedniej i jako osoba która od zawsze gralna na serwerze klasa z pistoletami mysle ze moge coś wnieść.

Wiec tak grałem poprzednia całą edycje el Pisto,aktualnie jak sie nie mysle ma ona zwiekszony DMG o x1.4(nie mam pewnosci) i nie grało sie tym tragicznie,na spokojnie postrafiłem rywalizować z TOPka serwera 1v1 czy po prostu latac po mapie i zabijac jak leci grajac przez jakies 40h w 2.5tyg? jakos tak wbilem 140lv+(nie pamietam dokladnie) i znajdujac sie w top 7LVL i top 6rankingu w pewnym momecie(zaczynajac edycje 2 tyg pozniej niz pozostali).

2 Lata temu pistole miały x1.8 DMG w ciało i x2 w głowe(klasa była premium) i nie było osoby która jak nia grała by kogos nie zabiła ,klasa była nerfiona co jakis czas az w koncu była wywalona.Przez chyba rok jej nie było jak dobrze pamietam. wróciła stosunkowo niedawno i nadal da sie nia zabijac. Aktulany przelicznik DMG moim zdaniem jest ciut na mały ale nie jest zle. Gra z perkami wyglada tak(gram CZka):

 

Miłośc Tsunami - Bierzesz USp i bijesz po 60-80DMG w ciało 

Tajemnica Wojskowa 1/5 - krótka seria w typa aby trafic,oslepiony, potem tylko głowa na spokojnie 

Krytyczne naboje 1/4 - "ku*wa ile to bile z tego pistoletu" mozna leciec przed siebie i tylko stop na 2sec zabic typa

Szcześcliwy pocisk 1/8 - malo kiedy siadzie ale czasami siadzie. 1/5 - " ku*wa ile to jest 1/2"?

Jest jeszcze perk(nazwy nie pamietam ) który dale CI x2 DMG w Glowe,wystrczy dwa razy trafic i prawie kazdy ginie 

 

Tylko kilka OP przykładow jak grałem,moim zdaniem dodawac do el pisto.. coś typu Szczecliwy pocisk przy przeliczniku 1/5 czy Dodatkowy DMG w głowe bedzie całowicie rozwalac banlans bo trzeba myślec tez o tym ze jak dodasz np dodatkowe DMG w głowe (jakby jedna umiejetnosc z perku do klasy) to kiedy zdobedzie jeden z perkow ktore wymieniałem wyżej to bd pistoletem kosił wszystkich na 2-3hity co jest bez senu,klasami trzeba nauczyc sie grac a nie czekac na bufa DMG.

 

PS. minimalny buff DMG z x1.4 na 1.55(ogolny nie HS) miały racje bytu moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MeeN napisał:

Pierw pisze "osiagniecia" aktualnyam el pist.. wiec jak kogos nie obchodzi to od 3 akapitu xd Aktualnie na tej edycji nie gram, gralem na poprzedniej i jako osoba która od zawsze gralna na serwerze klasa z pistoletami mysle ze moge coś wnieść.

Wiec tak grałem poprzednia całą edycje el Pisto,aktualnie jak sie nie mysle ma ona zwiekszony DMG o x1.4(nie mam pewnosci) i nie grało sie tym tragicznie,na spokojnie postrafiłem rywalizować z TOPka serwera 1v1 czy po prostu latac po mapie i zabijac jak leci grajac przez jakies 40h w 2.5tyg? jakos tak wbilem 140lv+(nie pamietam dokladnie) i znajdujac sie w top 7LVL i top 6rankingu w pewnym momecie(zaczynajac edycje 2 tyg pozniej niz pozostali).

2 Lata temu pistole miały x1.8 DMG w ciało i x2 w głowe(klasa była premium) i nie było osoby która jak nia grała by kogos nie zabiła ,klasa była nerfiona co jakis czas az w koncu była wywalona.Przez chyba rok jej nie było jak dobrze pamietam. wróciła stosunkowo niedawno i nadal da sie nia zabijac. Aktulany przelicznik DMG moim zdaniem jest ciut na mały ale nie jest zle. Gra z perkami wyglada tak(gram CZka):

 

Miłośc Tsunami - Bierzesz USp i bijesz po 60-80DMG w ciało 

Tajemnica Wojskowa 1/5 - krótka seria w typa aby trafic,oslepiony, potem tylko głowa na spokojnie 

Krytyczne naboje 1/4 - "ku*wa ile to bile z tego pistoletu" mozna leciec przed siebie i tylko stop na 2sec zabic typa

Szcześcliwy pocisk 1/8 - malo kiedy siadzie ale czasami siadzie. 1/5 - " ku*wa ile to jest 1/2"?

Jest jeszcze perk(nazwy nie pamietam ) który dale CI x2 DMG w Glowe,wystrczy dwa razy trafic i prawie kazdy ginie 

 

Tylko kilka OP przykładow jak grałem,moim zdaniem dodawac do el pisto.. coś typu Szczecliwy pocisk przy przeliczniku 1/5 czy Dodatkowy DMG w głowe bedzie całowicie rozwalac banlans bo trzeba myślec tez o tym ze jak dodasz np dodatkowe DMG w głowe (jakby jedna umiejetnosc z perku do klasy) to kiedy zdobedzie jeden z perkow ktore wymieniałem wyżej to bd pistoletem kosił wszystkich na 2-3hity co jest bez senu,klasami trzeba nauczyc sie grac a nie czekac na bufa DMG.

 

PS. minimalny buff DMG z x1.4 na 1.55(ogolny nie HS) miały racje bytu moim zdaniem

Zgadzam się z tobą i to co jest napisane o "El pistolero" to za duży buff jak na tą klasę i przydał by się jej tyci buff, który zawarłem w moim innym poście. @MeeN jak znajdziesz czas to możesz go przeczytać i wypowiedzieć się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności