Skocz do zawartości

Propo co do ...


FaSeR

Rekomendowane odpowiedzi

EyO  myślałem nad sprawą koszulek naszego forum

Czyli:

-logo forum(grafików można poprosić o stworzenie loga)

-nicka(z przodu lub tyłu)

-jakieś dodatki do koszulki piszcie czy jest taka możliwoś każdy gracz forum mógł by zapłacić za taką koszulke

nie jestem pewien czy nie było już takiego pomysłu na forum

 

 

 

LIKE PROSZE I ODPOWIEDZI O TYM POMYŚLE

 

 

Mi bardziej chodzi o zarobki -.-

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jak ogarniają państwo ^^

 

Są strony co możesz sb. dać koszulkę z własnym napisem/logo ^^

 

JA JESTEM NA TAK !

 

Fajny pomysł^^

 

like.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy nie hejtuj bo dla mnie to spoko pomysł,koszulki z własnym napisem można już zrobić za około 15 zł lub 20 zł,przy zakupie hurtowym nawet 10 zł sprzedawać można normalnie w sklepiku za około 30,40 zł i kasa idzie na siec.Proste i hajs się zgadza.10 osób kupi to masz około 200 zł zysku,a za 200 zł to postawisz nowy serwer i dobra reklame zrobisz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja bym nie podszedł zagadac do dziewczyn z koszulką cs-classic i nickiem Smerf. troche wiocha. :D (bez obrazy dla sieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulek mozna kupic ale nie trzeba  iej chodzić jak nie chcesz jak  na serwie ptytalem o koszulki serwa to pytali sie gdzie kupic i za ile i tak jak napisał Famas mozna dobrze zarobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A kto będzie te koszulki "szył"?Bo skoro mówicie że za 10 koszulek zyskam dla sieci 200 zł to chyba za darmo będe miał te koszulki

 

Chyba że koszulki będę sprzedawał za 40/ 50zł  to wtedy może dam rady uzbierać 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

O co ?Oto że sam mam je szyć czy oto że koszulki mają być za 40/50 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol zamawiasz na allegro koszulki z napisem-nickiem osoby która chce ją nabyć+z logiem cs-classic lub napisem,taka koszulka kosztuje 20 zł i sprzedajesz ją za 40 z czego 20 zł zostaje dla Ciebie na siec od jednej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A co ja napisałem?I zresztą tego typu koszulki to "chinole" które po chwili się rozwalą i wtedy będzie spam na GG/PW/Skype że oszukałem dane osoby/

 

 

Mi chodzi o jakieś porządne "firmy", a nie allegro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy to nie potrafią myśleć i są pełnoletni... oprócz kontraktu musisz na pewno coś im zapłacić, bo przecież nic nie jest za darmo. Logiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ty pieniądzy z Iraku nie będziesz musiał/a wysyłać :) 

Ja mogę się wszystkim zająć,jak Karol bedziesz chciał to napisz do mnie na priv lub gadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest logiczne bo przecież koszulek za darmo nikt nie da.Dlatego najpierw proponuję zrobić "spis" kto by takową koszulkę chciał nabyć,jezeli na początek będzie około 15 osób to ja mogę dogadać się z firmą,kupić owe koszulki po cenie hurtowej,wyłożyć hajs i później wyślę Karolowi albo sam zajmę się wysyłką,a kasa będzie szła na sieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robi w spam, najlepiej piszcie czy jesteście na NIE/TAK i dlaczego. 

 

Dla mnie pomysł do bani, 2-3 osoby by kupiły koszulki i koniec.. 

Jak chcecie wesprzeć serwer to, SMS/przelew i jest kasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak.

Siwy nikt ci za darmo serwera nie wesprze, ludzie mają inne wydatki. Ale jak coś się w zamian dostaje to już inna gadka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności