Skocz do zawartości

[Skarga] admin Senrox


Truskawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Truskawkowy2.Nick admina/gracza który zawinił:Senrox3.Admin/Gracz :Senrox4.Data i godzina:15:20 09.05.2013 5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):załączam wycinek z konsoli..6.Opis sytuacji:Cześć.. Otóż wbijam na mape zm_dust_winter.. skampiłem się w budynku.. zakupiłem bezlik i z 5 lm'ow oraz auto lame.. wydałem na to około 100 ap. Wcześniej napisałem do admina "dasz vote o zmianie mapy?" odparł "Nie"Zostałem sam z żywych graczy i zostało 5 min do końca rundy.. On zrobił vote i zmienił mape odrazu.. jest beszczelny .. myśli że wszystko mu wolno.. konsola: 

Truskawkowy connectedCouldn't open file overviews/zm_aztec_kamp.txt. Using default values for overiew mode.Couldn't open file overviews/zm_aztec_kamp.txt. Using default values for overiew mode.Truskawkowy is joining the Terrorist forceThE LOVE|Dyn@m0 ;] connected*** ZzZ killed D4r!K with a headshot from infection ***dancemakabra is joining the Terrorist forceThE LOVE|Dyn@m0 ;] is joining the Terrorist force*** ZzZ killed ---->CyborG<---- with a headshot from infection ***STIHL killed self with worldspawn*** D4r!K killed player name with a headshot from infection ***(PLAYER) Truskawkowy : kur wa*** ---->CyborG<---- killed WTF with a headshot from infection ***(PLAYER) Truskawkowy : 100 ap stracilemType 'amx_langmenu' in the console to display a menu where you can choose your language(GRACZ) Truskawkowy : po co zmieniales?*** DeathPro killed Studziak with a headshot from infection ***pleps droppedpleps has left the gameNext droppedSTIHL killed self with worldspawn[ZM v3] Twoja nowa klasa zombi jest | Trujacy ZombieLambryda dropped[ZM v3] Zdrowie | 3000 Szybkosc | 220 Grawitacja | 600 Odrzucenie | 90%*** ThE LOVE|Dyn@m0 ;] killed Senrox with a headshot from infection ***Wpisz 'amx_help' w konsoli aby uzyskac liste komendPozostaly czas: 24:14 min. Nastepna mapa: zm_bloodwood_final2[Human] NarestoN: /lmdevid killed self with worldspawn[Zombie] Studziak: zal[Human] Senrox: ojejk[Zombie] Senrox: zlusz skarge[Human] NarestoN: postaw mine swiat[Zombie] player name: /menuRequesting tempdecal.wad from serverNext connectedKOBRA killed self with worldspawn[Zombie] Truskawkowy: chcesz skarge?[Human] NarestoN: truskawkowy[Human] NarestoN: pizemyNext is joining the Counter-Terrorist force[Human] NarestoN: skarge[Zombie] Senrox: pisaliscie zebym zmienil[Zombie] Truskawkowy: tak[Zombie] Truskawkowy: ja ide[Zombie] Senrox: to macie<skilujemy was>d-.-b dropped[ZM v3] www.Cs-Classic.pl[Human] NarestoN: senroxLambryda connectedRequesting tempdecal.wad from server[Human] NarestoN: trswkawkowy[Zombie] *PUMA*: gdzie kurwa[Human] NarestoN: ja potwierdzeLambryda is joining the Counter-Terrorist force[Zombie] Truskawkowy: okplayer name killed self with worldspawn[Zombie] Senrox: Truskawnoky chcesz ss'a ze gdzie pisales zmienisz mape ?Roman killed self with worldspawn[Zombie] Truskawkowy: ide tylko konto zaloze<skilujemy was>d-.-b connected[Human] NarestoN: ale mape sie zmienia po czasie mozgu jede n!@devid killed self with worldspawn<skilujemy was>d-.-b is joining the Counter-Terrorist force*** DeathPro killed SWIAT with a headshot from infection ***KOBRA killed self with worldspawn*** Studziak killed NarestoN with a headshot from infection ***NarestoN killed D4r!K with ak47STIHL killed self with worldspawn[Zombie] Truskawkowy: NAPISALES ZE NIE ZMIENIASZ[Zombie] Truskawkowy: -.-[Zombie] Truskawkowy: ide na forumKOBRA droppedKOBRA has left the game[Zombie] Senrox: nie nic nie pisalem[Human] NarestoN: /lmCallaar droppeddancemakabra killed self with worldspawn[Zombie] NarestoN: swiat omg co za idiotaplayer name droppedplayer name has left the gameCallaar connected[Zombie] NarestoN: dzieki za pomoc[Zombie] NarestoN: kurfa[Zombie] Senrox: Truskawkowy a wiesz ze ty bana powinienies ostacdevid killed Kromer with knifeCallaar is joining the Counter-Terrorist force[ZM v3] Chcesz Kupic [V.I.P.A] wejdz do sklepu 24/7[Zombie] NarestoN: ty dostaniesz senrox"sv_gravity" changed to "285"[Zombie] NarestoN: z 10 lat masz i myslisz ze admina ogarniasz[Zombie] Lambryda: ej jak postwic laser[Zombie] Senrox: on lm bugowal[DEAD] Callaar: /rankChcesz

Prosze o wsparcie innych i o ukaranie admina.. Niech ogarnie a nie tu się wozi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bo byłem przy tym. Do końca rundy to dokładniej zostały 3 minuty i 12 sekund :) Ale mniejsza. Admin zmienił mapę od razu po vote, w dodatku osoba która jest adminem nie umie pisać ? Przykład: "zlusz". No ja nie wieże kto tutaj adminuje. Ten administrator powinien dostać jakieś ostrzeżenie. Jeśli nie to, to zostaje utrata admina, bo mi sie żal robi jak patrze gdy ktoś taki ma admina. Naprawde, szkoda nerwów na takie coś. Tak jak wspomniał Truskawkowy, admin śmiał się z Niego i mówił by złożyć skargę.  Proszę o zrobienie z tym porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda zrobiłem Vote ale ty parę innych osób pisało żeby zmienić mapęProszę Dowód:

 

http://iv.pl/images/23288828192052185001.png

 

nie twierdze ze nie robiłem vote bo zrobiłem ale pisaliście o zmianę wiec zmieniłem

 

to 1 taka moja sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A mnie to nie interesuje

 

 

VOTE ma być robione tylko gdy: 

- mapa ma bugi;

- są problemy na serwerze;

- mapa jest za mała;

- gdy H@ pisze że mapa ma być zmieniona;

 

 

Sami wybieracie dane mapy, a potem płaczecie więc admina to nie obchodzi czy mapa wam sie podoba czy nie

Mapa może być zmieniona tylko wtedy gdy spełnia w/w punkty.

 

 

Jeśli admin zmienia mapę lub robi vote tak o, gracz ma prawo złożyć skargę, a admin traci swoją flagę i nie może jej nigdy odzyskać

 

 

Admin dostaje upomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Opowiedziane. Wyjaśnione.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg ile ty masz lat dziecko? Zrobiłem Vote ponieważ mapa była za mała i gracze chcieli ją zmienić więc zrobiłem vote na mapa gracze wybrali zm-westwood. Po zmianie zacząłeś sapać o to że zmieniłem mapę (1 min przed końcem rundy) że straciłeś 8 ap. To nie moja wina że je straciłeś ja pisałem że zmieniam mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOTE ma być robione tylko gdy: 

- mapa ma bugi;

- są problemy na serwerze;

- mapa jest za mała;

- gdy H@ pisze że mapa ma być zmieniona;

 

 

Sami wybieracie dane mapy, a potem płaczecie więc admina to nie obchodzi czy mapa wam sie podoba czy nie

Mapa może być zmieniona tylko wtedy gdy spełnia w/w punkty.

 

 

 

To napisał Buźka więc Senrox prawidłowo postąpił !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej zrobił błąd napisał - _ - i teraz zrobił to samy czyli to też jest błąd. Jeszcze mi Senrox płakał, że niby nic złego nie zrobił. Niby mała mapa tak? ZM_energy na pewno jest małą mapą na pewno.. I zaledwie 5 osób z 30 chciało zmianę mapy, weź Ty się człowieku ogarnij, robisz sobie co chcesz, nie jesteś tutaj H@ ani kimś kto może zarządzać całym serwerem.. W swojej skardze płaczesz i kłamiesz. Nie wiem jak Ty się dostałeś na to stanowisko. Może mi jeszcze powiesz, że tamta mapa zm_dust była za małą co? Nie no śmieszne to jest, naprawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej na zm_dust_winter (a nie dust) zmieniłeś od razu, nie zmieniaj tematu kolego. I noja jest jedną z dużych map mądralo... Tam gdzie Truskawkowy AP stracił bo zmieniłeś sobie mapke. A teraz co ja dopisałem, to była ZM_energy i jest dużą mapą, tylko ma niedużo kamp ale tak jak inne mapy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NarestoN strasznie się kłócisz wygląda to jakbyś szukał zaczepki ,to ,że zmienił z małej mapy ,bo przeważnie jest 25-30 osób i trudno się pomieścić to nic się nie stało ,nikt nie ma nic przeciwko ,tylko tobie to przeszkadza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam zaczepki. Poczekajmy na - _ - ale ja Ci powiem Senrox tak: Gdybym był H@ dałbym Ci jeszcze jedną szansę ale to zależy tylko od - _ - .   Siwy, ale chodzi o to, że nie było zmaian mapy TAK NIE tylko od razu mapy dał do wyboru i od razu zmienił po zakończeniu głosowania, a do końca rundy było 3-4 minuty a ja miałem już kampę załatwioną z minami. Ale dla mnie te AP nie jest ważne, dla mnie ważne jest tylko to aby nie zmieniał mapy po vote tylko poczekał do końca rundy, tylko o to mi chodzi. W dodatku Truskawkowy ma takie samo zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Jeśli admin zmienia mapę lub robi vote tak o, gracz ma prawo złożyć skargę, a admin traci swoją flagę i nie może jej nigdy odzyskać

 

 

 

Najpierw powinien zrobić vote na to czy chcą zmiany a potem vote na mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - nie zrobił. A mapy sobie daje takie jakie mu się chce nie powie, żeby napisać na u@ mapki, no to trochę denerwujące jest. Samowolka 100% normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poproszę demko w którym zamieścisz informacje o tym że zrobił votemap bez wcześniejszego vote czy może zmienić mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buźka, proszę  zrób porządek z administratorami na tym serwerze. Wiesz co się dzieje? Admini się kłócą, i jeszcze jakieś vote robią żeby kogoś wywalić, z miana mapy była o tak: Było vote "chcecie pytanie? 1.tak 2.nie" wybrali tak. To dał vote, mapy do wyboru, mapa wybrana i od razu zmiana mapy, no ludzie co to ma do cholery być. Buźka, zajrzyj do konsoli w ftp czy coś, ja mam jeszcze kupę screenów. ale to jest dosłownie żenujące, następnym razem patrz czy osoba nadaje się na admina czy nie. Bo to śmiechu warte, pierwszy raz spotkałem się z czymś takim i mam nadzieje że ostatni.  Dodatkowo jest HLTV. Ostatnio narozrabiali Appl3 i BoteQ, ale moim zdaniem BoteQ troche rozsądniej postąpił, ale tak czy siak ich zachowanie było na poziomie bodajże 10 latka!  Tylko  Bruno wydaje się być normalny, nie to co reszta. Proszę, ale to naprawde proszę o zrobienie z tym porządku. Buźka, w razie pytań jestem na PW oraz steam - Nareston i Skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pan Boteq wyleciał,  a co do wcześniejszej skargi to jaką mam pewność?I dlaczego ja mam sprawdzać ponad 20 minutowe HLTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja napisałem na say@@ "Mapy na U@" mogłeś nie zauważyć ale ja napisałem. A do tego że jest vote zmiana"tak" czy "nie" to było robione z tego co pamiętam. Mapy nie są zmieniane specjalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buźka, wiem że nie chce się sprawdzać HLTV, ale ja Ci demka nie dam bo nie nagrałem :) Może powiem prosto. Senrox, napisz chociaż dla mnie, że nie będziesz już tak zmieniał map (chodzi o to, że w środku rundy), jeśli możesz, okej? Jeśli się zgodzisz, odwołuje skargę, bo nie chcę być chamski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: To rób screeny i ja się wtedy tym zajmę :)Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności