Skocz do zawartości

Saper edycja klasy


deoxer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
dodaje tutaj propozycje zmiany sapera chodzi o to zeby zabrac :

redukcja dmg z min 240/200

dmg p90 +3 do 75lvl  po 100 lvl +5

usuniecie 5 min do 4/3 dodaje natychmiastowego rozbrojenia paki  zabranie hosta 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , i od razu zrobić ją premium , bije z tych min ładnie dodatkowy dmg według mnie przesadzony , a i wbudowany natychmiastowy def to byłby przesadyzm. Co do natychmiastowego podnoszenia hosta nie mam nic przeciwko tylko osobiście nie pasuje mi to do tej klasy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saper jedna z najbardziej zbalansowanych klas, która wszędzie praktycznie od lat jest taka sama, po co zmieniać coś co jest okej i jest grywalne? dmg z min jest okej, po to expisz żeby jednak coś zadawały, a żadne hosty ani rozbrojenie imo nie ma sensu.Pozdrawiam Cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę że miny są tak zrobione żeby można było je bez problemu zobaczyć, a większość graczy poprostu nie patrzy pod nogi, i miny na przestrzeni  serwerów już i tak mają sporą widoczność.Pozdrawiam Cieplutko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby zmiany u sapera 
kiedy były całkowicie widoczne miny nikt nim nie grał i chcieli zmiany, to daliśmy tylko przezroczyste miny i dopiero jakoś od tego sezonu zaczęli nim bardziej grać, a te miny są od kilku dobrych edycji już 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności