Skocz do zawartości

Krótko ale treściwie czyli sam na sam z PLNY lala


Famas

Rekomendowane odpowiedzi

REDAKTOR:FAMAS

GOŚĆ:PLNY LALA

 

 

Famas

Witaj:)Na początku przedstaw się powiedz skąd pochodzisz ile masz lat?

PLNY LALA

Siemka :) Mam na imię Agata w marcu skończyłam 20 lat, jestem ze śląska.

 

Famas

 

Śląsk jak wiadomo jest związany z Paktofoniką i kalibrem 44,a dokładniej Katowice.Słuchasz ich,podoba Ci się rap jaki stworzyli?

 

PLNY LALA


Oczywiście! Nie ma dnia żebym nie przesłuchała chociaż jednego ich kawałka. Jak każdy kto ich słucha już pewnie zauważył że utwory jakie tworzyli są inne niż te nagrywane w dzisiejszych czasach przez współczesnych raperów i to mi imponuje, daję do myślenia :)

Famas

 

Zgadzam się z Tobą w stu procentach:)Opowiedz nam wszystkim jak rozpoczęłaś swoją przygodę z Cs'em,jak powszechnie wiadomo to chłopaków bardziej kręcą gry itp;)
 

PLNY LALA

 

Więc tak, zawsze jakoś lepiej dogadywałam się z facetami, ale to nie znaczy że koleżanek nie miałam :P pewnego dnia chyba 3 gimnazjum luźna lekcja informatyki postanowiliśmy w coś zagrać, kolega wpadł na świetny pomysł żeby ściągnąć Cs'a, zagraliśmy pierwszą, drugą, trzecią rundę no i jakoś tak mi sie spodobało, że ledwo przyszłam do domu to od razu ściągnęłam. Później zaczęło się szukanie śląskich serwerów, parę nawet było z naszej okolicy więc dużo znajomych grało. Ale najbardziej co mnie ciągnie do Cs'a to to że mogę poznać dużo ciekawych ludzi, porozmawiać, pośmiać się razem z nimi i miło spędzić wolny czas :)

Famas

 

Rozumiem heheszki:DCo lubisz robić w wolnym czasie,oczywiście oprócz cs'a,może uprawiasz jakis sport?

 

PLNY LALA

 

W wolnym czasie, gdy nie pracuję to najczęściej spotykam się ze znajomymi. Czy uprawiam jakiś sport? Hmm chodzę na studia- kierunek wychowanie fizyczne więc 5 dni w tygodniu mamy zajęcia z różnych dyscyplin. Należę do AZS i jeżdzę na zawody z pływania i kosza, a poza szkołą to chodzę na boisko pograć właśnie w kosza i czasem pobiegać po okolicy.

Famas

 

Jak kosz to oczywiście NBA,masz może ulubiony klub lub zawodnika?Moim ulubionym klubem jest Boston Celtics,a graczem Andrzej Pluta który grał w Anwilu Włocławek:)
 

PLNY LALA


Z zagranicznych to oczywiście Lakers a zawodnicy Kobe Bryant oraz Jordan Hill. Z Polskiej ligi to chyba najbardziej lubię Stelmet Zielona Góra zawodników jako tako nie mam ulubionych z tej właśnie ligi :)

Famas


jaka Twoim zdaniem jest najlepsza modyfikacja do cs'a?

PLNY LALA

 

Lubię czasem sobie pograć na GunGame lub Battlefield2. Najlepszej nie mam :)

Famas

 

Na pewno masz jakieś marzenia.Może zdradzisz nam jakie;)

PLNY LALA

 

Moim największym marzeniem jest pojechać do Belgii na Tomorrowland, drugim z kolei jest napić się wódki z Buką, a trzecim to oczywiście skończyć studia i znaleźć dobrą pracę :P

Famas

 

Chciałabyś kogoś pozdrowić? :)

PLNY LALA


Jasne! Pozdrawiam dzika,Blaze,Siwuche,Blipa,buźke, Ciebie oczywiście a także wszystkich tych co nie wymieniłam :)

Famas

 

Dziekuję Ci bardzo za wywiad:)

 

PLNY LALA


Ależ nie ma za co, zawsze do usług :P

 

 

Tutaj coś dla LALI i wszystkich fanów PFK

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Bs_pEIzY9IM

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak aktywności w temacieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności