Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga, ban za miny.


Arczello

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Arczello
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Mahesvara
4. Steam_ID oskarżonego: Nie znam.
5. Data i godzina zdarzenia: 12.01.2022, ok. 14:40
6. Mapa: de_feast
7. Opis sytuacji: Wlepił mi bana za stakowanie min na 30 minut, choć ani razu nie był zestakowane tylko zawsze każda na inną odległość od Siebie. Założę się, że nawet tego nie sprawdził tylko od razu wlepił. 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): Nie ma 
Edytowane przez Arczello
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako admin sam chciałem dać ci bana mahes był po prostu szybszy ban za miny był słuszny, grając komandosem biegłem w twoją stronę i słychać było dźwięk zestackowanych min na następną rundę sprawdziłem, to informując cię, że nie można tak rozstawiać min tzw. Stackować robiłeś to po raz kolejny, więc skarga niesłuszna… poczekamy na demko i wszystko się wyjaśni. Ps. Zapoznaj się z regulaminem.

Link do demka: http://414339.node44.pukawka.pl/dem-workshop_1984227885_de_feast-1641994399-1641995297.zip

12:45- Mówię ci o stackowaniu min, że nie można tak robić chwilę potem kładziesz 3 miny obok siebie 

13:30- Zrobiłeś to po raz kolejny

(Miny było za blisko siebie)

 

2,5. Zakaz stawiania min, dynamitów, totemów, pułapek, claymore, replik w niedozwolonych miejscach. [Ostrzeżenie / ban na 30 min / Ban na 5 godzin].
2,5,1. Zakaz stawiania min na: pace, schodach, drabinach oraz oknach.
2,5,2. Zakaz stawiania min w oknach oraz przejściach z otwieranymi drzwiami (nie dotyczy, jeżeli drzwi są rozwalone).
2,5.2 Istnieje możliwość stawiania min w przejściach, jeśli owe możemy przeskoczyć lub obejść.
2,5.3. Całkowity zakaz stawiania min w przejściach z otwieranymi drzwiami (nie dotyczy, jeżeli drzwi są rozwalone).
2,5.4. Zakaz stakowania min oraz claymore – ustawianie jedna na drugiej, stawianie w odległości mniejszej, niż hit box postaci.
2,5.5. Zakaz stawiania dynamitu przy lub na: pace, hostach, res area'ch, bs'ach oraz respach.
2,5.6. Zakaz stawiania totemu w sposób uniemożliwiający wrogom wykonywanie celów mapy (BS, hosty, paka, res area), nie dotyczy przejść do ww.
2,5.7. Zakaz stawiania replik w przejściach uniemożliwiających przejście innym graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozumiem, że miałeś wyciszonych wszystkich, ale nie zwalnia CIę to z  przestrzegania regulaminu, a jak wspomniał admin, z demka wynika, że miny zostały zestackowane, co potwierdził mi opiekun.

Zgodnie z tym, że jest to skarga na opiekuna, nie może on sam rozstrzygnąć sprawy, więc zamykam temat.

Proszę, zapoznaj się z regulaminem, a w razie pytań, zadaj je mi lub opiekunom na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności