Skocz do zawartości

Podanie - neS. :)


Hs^Andro1d

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA
2. Nick: neS.
3. Imię: Dominik
4. Wiek: 16
5. Znajomość Amxx: 7/10 , ale wciąż się uczę.
6. Mikrofon: Tak.
7. Składka: Nie.
8. Czas spędzony na forum: Mało, ponieważ nie miałem czasu, aby wchodzić na kompa.
9. Opisać siebie: Jestem miły, ogarnięty, mam poczucie humoru, lubię grać w piłkę nożną i cs.
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Dobre oko na cziterów.
11. Linki do reklam: Niestety, nie zrobiłem reklam, ponieważ nie potrafię ich zrobić. ;x
Posiadam STEAM, jego ID: STEAM_0:1:65380092

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

-na forum praktycznie nie istniejesz

-składkę należy zapłacić ponieważ to pomoc dla sieci

-napisałeś,że mało czasu spędzasz na forum bo nie miałeś czasu zeby wchodzić na pc więc w cs'a też raczej nie grałeś

-nie zrobiłeś reklam,bo jak to napisałeś "nie potrafię ich zrobić" kolego masz wzór reklamy nawet będę taki dobry i podam Ci link jakbyś jeszcze kiedyś chciał podanie złożyć http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/4798-oficjalny-kod-reklamowy-cs-classicpl/,kopiujesz kod reklamowy wchodzisz na inne fora cs,gdzie zakładasz konto,powinno mieć taki nick jaki masz tutaj na forum,wchodzisz w dział "zareklamuj swój serwer" lub o podobnej nazwie i wklejasz kod reklamowy i to wszystko.Kolego czyste lenistwo,a nie brak umiejętności i praktyki w reklamowaniu,chyba,że wolisz nam reklamę na wiaderku wykupic ^^

-na serwerze również praktycznie nie istniejesz,widziałem Cię może raz albo i wgl bo gdybyś ogarniał i miał staty 20+ na mapie to bym Cię zapamiętał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: CloseJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności