Skocz do zawartości

Najlepsze bronie w cs'ie


Famas

Rekomendowane odpowiedzi

1.AK-47 Ak-47 to najlepsza broń Terrorystów.Ma wady jak i zalety.-Zalety tej broni to mały koszt-Duże zadawane obrażeniaWady to-Jest dostępna tylko dla Terrorystów-Ma duży rozrzutProponuje przy strzelaniu ściągać celownik w dół to mi przynajmniej dużo pomaga2.M4A1M4A1 to najpopularniejsza broń Anty-Terrorystów.To typowa broń szturmowa.Dużo graczy początkujących ją uwielbia.Jej wady i zalety to:Wady-Duży kosztZalety-Mały rozrzut-Tłumik-Ma mniejsze obrażenia niż AK-47 ale też duże3.Famas(Clarion)(wiadomka,że najlepszy :D) Druga najlepsza broń antyterrorystów.Ta broń ma nawet duże obrażenia ma 2 typy strzelania Burt fire(strzela trzema nabojami)jeżeli trafisz tym trybem wszystkie naboje to przeciwnik w 80% pada na miejscu i Automat (nie pożyteczne według mnie)Wady i Zalety:Zalety:-pożyteczne 2 tryby strzelaniaWady:-Długie odczekiwanie od strzałów serii4.Galil Galil to druga najlepsza broń dla Terrorystów ma duże obrażenia, lecz mniejsze od AK-47 jest niezbyt drogi.Ta broń ma nawet duży rozrzut.Zalety:-Duże obrażenia(mniejsze od AK-47)Wady:-Nawet duży rozrzut5.AWP/AWM Najlepsza broń snajperska.Jest dostępny dla Terrorystów jak i dla Anty-Terrorystów.Zalety:-Ma bardzo duże obrażenia zabija za jednym celnym strzałemWady:-Duże koszty6.Deserd Eagle Deserd Eagle jest dostępny dla obydwu drużyn.Ma duże obrażenia jak na broń jednoręczna.Da się tą bronią strzelać przez ściany.Wady:-dość mały magazynekZalety:-Możliwość strzelania przez ściany-Duże obrażenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mało przejrzysta praca, błędy ortograficzne i ogólnie błędy logiczne. Brak jakiegokolwiek wstępu, zakończenia.- Wyżej jest napisane : "Automat (nie pożyteczne według mnie)", niżej "pożyteczne 2 tryby strzelania". - Proponuje przy strzelaniu ściągać celownik w dół to mi przynajmniej dużo pomaga - jak to rozumieć? Jeśli przeciwnik jest np na końcu - długiej, a Ty na BS A, to strzelasz full auto? AK nie ma aż tak wielkiego rozrzutu, z daleka się strzela albo pestkami, albo seriami 2-3 naboi.- M4A1M4A1 to najpopularniejsza broń Anty-Terrorystów. - n/c, wszędzie jest tak samo napisane.Nie chcę mi się nawet sprawdzać, czy to coś jest twoje, ale chyba zastosowałeś zasadę kopiuj+wklej, bo nawet tego nie sprawdziłeś. "Piszę poprawnie po polsku" - hehe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: /clJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności