Skocz do zawartości

Podanie z Odbytu


odbyt

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA2. Nick: Odbyt3. Imię: Radek4. Wiek: 165. Znajomość Amxx(0/10): 86. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Mogę coś tam zapłacić8. Czas spędzony na forum: 4h 9. Opisać siebie: Okej wypadało by się na początek przedstawić, jakieś elementarne zasady... Wiec moja godność Radek mam 16 lat w wolnych chwilach śmigam na bmx, nagrywam(lub pisze) rap, bawie się również muzyką klubową i oczywiście gram w cs nałogowo od 7 lat. Mieszkam w Górze mała miejscowość na dolnymśląsku 20 km od Leszna. Najlepiej co mi wychodzi to czillowanie przy grilu i rowerze w upalne dni.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Gram 3/4 h dziennie i często widze haxy na serwie gdy niema admina bo jedynym osobnikiem który zajmuje się dość prężnie serwerem jest PLNY. A 1 admin na całą społeczność 24/7 chyba nie daje rady a ja potrafię dziennie przegrać 3h na serwerze w godzinach szczytu gdzie administrator jest najbardziej potrzebny. Jestem a raczej tak myślę dość rozpoznawalnym graczem na serwerze. I chyba dość lubianym : O11. Linki do reklam: Nie znam jakiś forum czy coś jedynie gdzie się loguje to forum cs-classic żeby wstawić screeny albo na inny serw żeby wstawiać ss'y.12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy: SS'y a gdy ewidentnie to widać (sh/aim/itp) ban prem. -Gdy ktoś nadużywa micro: Za pierwszym razem kick. Jak ktoś po kick'u wejdzie na serwer i znów będzie robił to co robił ban na 5 minut. Za trzecim razem ban na godzinę -Nadużywa Kultury na serwerze: Ostrzeżenie słowne say/micro jeśli nie przestanie ban 5 minut powód ochłoń.13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Często można zobaczyć mnie na ns'ie ponieważ mam wooden PC (40 fps na steamie) ale raz na jakiś czas gram steam. Oczywiście gdybym się dostał do ekipy przesiadłbym się permanentnie na steama. STEAM_0:1:33231784 0 00:40 84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej ile tych reklam ma być? Gram często tylko od niedawna zauważyłem problem z administracją dlatego postanowiłem spróbować a nóż się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności