Skocz do zawartości

Propozycja zmiany w perku "Zestaw Skrytobójcy"


Rustic

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa perku "Zestaw Skrytobójcy"
Opis perku "Dostajesz M4A1S oraz ciche kroki gdy ją trzymasz"

Ogólnie proponuje dodać do tego perku +3dmg albo obrażenia z pleców 1.3 dmg, bo tak to jest ussles i nikt tego nie używa 

Edytowane przez Rustic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to sensowne rozwiązanie + mógłby ktoś zmienić nazwę tematu na "propozycja zmiany", bo to dość mylące xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie perk jest git dla każdej klasy poza cichym.
Dodaje ciche kroki co już samo w sobie jest OP + drugą broń, która jest przydatna dla wszystkich postaci poza cichym i assasynem.

Assasyn bazowo z takim perkiem +3 dmg z m4a1s będzie miał ich 6 a od 75lvl 8dmg co jest jak dla mnie zbyt mocne.

Nic bym nie zmieniał.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rustic zmienił(a) tytuł na Propozycja zmiany w perku "Zestaw Skrytobójcy"
11 godzin temu, revelian napisał:

Jak dla mnie perk jest git dla każdej klasy poza cichym.
Dodaje ciche kroki co już samo w sobie jest OP + drugą broń, która jest przydatna dla wszystkich postaci poza cichym i assasynem.

Assasyn bazowo z takim perkiem +3 dmg z m4a1s będzie miał ich 6 a od 75lvl 8dmg co jest jak dla mnie zbyt mocne.

Nic bym nie zmieniał.
 

Po za tym teraz jest dużo perków co 3 ma jakiś dmg przykłady Dezuli (5-10dmg), Zmielony famas (7dmg), Animal Power (5-10dmg),Bizon admina (od 8 chyba w górę), Moc smg itd itd. Na tle innych perków ten wypada słabo a nawet bardzo słabo :) 

Zresztą to jest perk i wcale tak często go nie daję a czy assasyn bedzie mial animal czy inny perk to tak czy siak bedzie bił 6-8dmg wiecej dlatego też jeżeli +3 dmg nie przejdzie można zamiast tego dodać obrażenia od pleców aczkolwiek wiem, że się buguje te obrazenia od plecow wiec nawet do tego perku mozna dać +10/15dmg w głowę i również będzie spoko ...

Edytowane przez Rustic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rustic napisał:

Po za tym teraz jest dużo perków co 3 ma jakiś dmg przykłady Dezuli (5-10dmg), Zmielony famas (7dmg), Animal Power (5-10dmg),Bizon admina (od 8 chyba w górę), Moc smg itd itd. Na tle innych perków ten wypada słabo a nawet bardzo słabo :) 

Zresztą to jest perk i wcale tak często go nie daję a czy assasyn bedzie mial animal czy inny perk to tak czy siak bedzie bił 6-8dmg wiecej dlatego też jeżeli +3 dmg nie przejdzie można zamiast tego dodać obrażenia od pleców aczkolwiek wiem, że się buguje te obrazenia od plecow wiec nawet do tego perku mozna dać +10/15dmg w głowę i również będzie spoko ...

Zgadzam się jest dużo takich perków ale żaden nie daje cichobiegów.  Obawiam się że cichy i assasyn z takim perkiem mogą być zbyt OP.

Damy np. 10/15dmg w HS to cichy ma ich 25/30. Assasyn bazowo jest bardzo OP i wszyscy narzekają, jak ktoś dostanie do tego obecnie klapki cichobiegi to assasyn staje się cichym na sterydach nie widać go nie słychać go i mocno bije. Damy mu do tego jeszcze więcej DMG to będzie katował na serwerze. (Obecnie musi wybierać między cichymi albo innym perkiem z dmg boostem - To samo tyczy się innych klas)

Wiem, że są też inne klasy, ale dla takiego komandosa, boga, czy klas z PMami M4A1s z cichymi to już dużo i nie widziałem żeby ktoś narzekał na ten perk.

 

Głównie chodzi mi o połączenie cichych kroków i dmg boosta. Inne perki nie dają cichych przez co są idealnie zbalansowane.
 

Edytowane przez revelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2022 o 17:16, Rustic napisał:
Nazwa perku "Zestaw Skrytobójcy"
Opis perku "Dostajesz M4A1S oraz ciche kroki gdy ją trzymasz"

Ogólnie proponuje dodać do tego perku +3dmg albo obrażenia z pleców 1.3 dmg, bo tak to jest ussles i nikt tego nie używa 

Jak na razie propozycję odrzucamy, ponieważ perk posiada dwie przydatne rzeczy, takie jak ciche kroki i M4A1-s, która niedawno dostała buff'a. Drugim aspektem odrzucenia jest to, że w kolejnej edycji będą zmiany systemu DMG i nie wiadomo jak potem zachowa się ta zmiana, więc na razie poczekamy i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności