Skocz do zawartości

ZMIANA PERKU BETONOWA GŁOWA


kRR

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa perku: BETONOWA GŁOWA
Opis: "Neutralizuje headshoty"
chciałbym aby zostało to zmienione na "neutralizuje headshoty oprócz klasy boga deagle oraz perku złoty deagle". Chciałbym aby betonowa głowa działała tak jak przed zmianą DMG ponieważ ja najlepszy gracz na serwerze (ツ) grając klasą Bóg Deagle jestem wręcz zmuszony celować w głowę bo inaczej nie dam rady zabić opponenta a przez zmianę DMG mogę że tak powiem possać przeciwnikowi jak ma ten otóż perk.

Dziękuję za wysłuchanie mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2022 o 20:55, kRR napisał:

Nazwa perku: BETONOWA GŁOWA
Opis: "Neutralizuje headshoty"
chciałbym aby zostało to zmienione na "neutralizuje headshoty oprócz klasy boga deagle oraz perku złoty deagle". Chciałbym aby betonowa głowa działała tak jak przed zmianą DMG ponieważ ja najlepszy gracz na serwerze (ツ) grając klasą Bóg Deagle jestem wręcz zmuszony celować w głowę bo inaczej nie dam rady zabić opponenta a przez zmianę DMG mogę że tak powiem possać przeciwnikowi jak ma ten otóż perk.

Dziękuję za wysłuchanie mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Propozycja zostaje przypięta i postanowiliśmy zmienić działanie Boga Deagl'a na Betonową głowę, nie będzie to jednak instakill, lecz gracz posiadający ten perk będzie otrzymywał znów obrażenia w głowę od tej klasy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności