Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga na józek obornik


5 yh5e

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: 5 yh5e
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: józek obornik
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:110573954
5. Data i godzina zdarzenia: 20.04.2022 20:45
6. Mapa: overpass
7. Opis sytuacji: Dostałem bana na 30 min za wchodze na txt worami po czym po banie wchodze na serwer jako kulturalny gracz nie zbugowałem sie ani razu worami i dostaje bana od tego tutaj delikwenta. Jestem bardzo niepocieszony jego zachowaniem.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie); no wydaje mi sie ze jozek sie przyzna do tej sytuacji a jak nie to moge tu cale demko (jak bedzie) wstawic ze sie nie bugowalem. Nie pozdrawiam 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

To nie jest twoja pierwsza taka sytuacja z workami i nie robisz to przypadkiem na samym początku zaznacze.Twierdzisz że nie bugowałes się,może i nie ale za to wchodziłeś workami na "TXT" .Byłes ostrzegany, banowany wiec powinienes doskonale znac temat z workami.Po banie wchodzisz na serwer z wielkimi wyrzutkami prowokując admina który cię zbanował.Po częsci twierdzisz ze jestes nie winny.Twoje kłamstwa to jakies nie porozumienie.Robiąc rzecz zakazaną mówisz na chacie głosowym "admin patrz banuj wchodzę na txt".Czyli doskonale wiedziałeś co robisz ale nie rozumiem twojego celu w tych działaniach.Uważam że postąpiłem dobrze i nie mam sobie nic do zarzucenia.

demko( de_overpass 20022-04-20 20-26 --- 20-53/ minuta 13:10 ) 

 

Edytowane przez Józek obor.
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 godziny temu, 5 yh5e napisał:
1. Twój Nick: 5 yh5e
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: józek obornik
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:110573954
5. Data i godzina zdarzenia: 20.04.2022 20:45
6. Mapa: overpass
7. Opis sytuacji: Dostałem bana na 30 min za wchodze na txt worami po czym po banie wchodze na serwer jako kulturalny gracz nie zbugowałem sie ani razu worami i dostaje bana od tego tutaj delikwenta. Jestem bardzo niepocieszony jego zachowaniem.
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie); no wydaje mi sie ze jozek sie przyzna do tej sytuacji a jak nie to moge tu cale demko (jak bedzie) wstawic ze sie nie bugowalem. Nie pozdrawiam 

Ban nie do końca powinien być tak zatytułowany akurat na tej mapie, lecz przeglądnąłem też parę innych Demek z twoim udziałem i widać tam notoryczne próby wchodzenia w miejsca niedozwolone przez regulamin i widać też czasami prowokacje związane z robieniem tego wytoczone w stronę administracji. 

 Ban był słuszny lecz jak mówię, powinien być za prowokacje i celowe próby wchodzenia na txt.

Jeżeli twoje zachowanie się nie zmieni i dalej będziesz próbował łamać regulamin to proszę się liczyć z coraz dłuższym czasem banów, aż w końcu PermBana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności