Skocz do zawartości

Zmiana Klanow


MAUPISZON

Rekomendowane odpowiedzi

1. Proponuje usuniecie mechaniki wplacanie punktow do klanu , powinny dodawac sie automatycznie do skarbca.

  • Zablokuje to wbijanie pk na boku ( zakładam klan tylko po to żeby wbić punkty i przenieść je do innego ) ta mechanika jest tragiczna powoduje ze pod koniec edycji nie ma rywalizacji między klanami jest jeden najmocniejszy 2 średnie a reszta jest z do bani.

2. Zmiana blokady na wyrzucenie gracza z klanu na  24 H po tym jak gracz wplaci 20 pk   // Gdyby 1 nie przeszła

  • Powód jest prosty zapraszam kogoś do klanu a ta osoba nabija sobie punkty po to zeby opuscic klan i wpłacić je do innego jak sie rozbuduje co znowu prowadzi do tego ze dominuje 1 klan

3. Usunięcie PK i zastapienie je monetami   

  • Monety stana sie  cenniejsze
  • Boost do klasy Złodziej i Mędrzec 
  • Ułatwi to start z klanem poniewaz zbieramy je od 1 lvl + misje
  • Ulepszanie klanu stanie sie bardziej kosztowne
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana pkt klanu na monety rozwaliło by cały system i jestem co do tego na nie...

Ale myślałem, żeby za monety zrobić jakieś bonusy czasowe klanie np. +10% więcej pkt na 24h itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z monetami parę razy próbowaliśmy i wyszło chujowo

W dniu 26.07.2022 o 14:57, MAUPISZON napisał:

2. Zmiana blokady na wyrzucenie gracza z klanu na  24 H po tym jak gracz wplaci 20 pk   // Gdyby 1 nie przeszła

  • Powód jest prosty zapraszam kogoś do klanu a ta osoba nabija sobie punkty po to zeby opuscic klan i wpłacić je do innego jak sie rozbuduje co znowu prowadzi do tego ze dominuje 1 klan

Nie rozumiem tego, bo blokada 24h jest też po to by ograniczyć to dodawanie/usuwanie by nabić szybko poziom klanu

Co do reszty, to z tego co pamiętam traci się PK za dane akcje (mogę mylić procenty, bo nie weryfikowałem tego)

  • -50% za wyjście
  • -50% za kick
  • -50% za usunięcie

Wtedy można zrobić tak

  • -75% za wyjście
  • -55% za kick
  • -70% za usunięcie

Wydaje mi się, że na początku klanów było autododawanei i także się z jakiegoś powodu nie przyjęło, ale tutaj musieliby się wypowiedzieć seniorzy, np: @ Mahesvara @ DonSalerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2022 o 00:05, -_- napisał:

Z monetami parę razy próbowaliśmy i wyszło chujowo

Tego nie wiedziałem wiec jeśli tak było to nie monety nie mają sensu.

W dniu 28.07.2022 o 00:05, -_- napisał:

Wtedy można zrobić tak

  • -75% za wyjście
  • -55% za kick
  • -70% za usunięcie

Każda forma osłabienia tego będzie na +

edit .

Proponuje dodac do klanu

  • "potwierdzenie" przy rozdawaniu statystyk ponieważ 1 missclikiem można zepsuć sobie klan
  • usuniecie dodatkowych pk dla generałow powinni tylko pomagać zarządzac klanem

Zapraszam graczy do wypowiedzi

Edytowane przez MAUPISZON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności