Skocz do zawartości

[ANKIETA] Misje Globalne


Nyuu

[ANKIETA] Misje Globalne  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz?

    • Podobają mi się
    • Nie podobają mi się

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 15.08.2022 o 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

No siema,

Jak wiecie w ostatnim czasie na serwer zawitały do nas Misje Globalne. 

Za nami już 2 misje i kolejna jest w trakcie, dlatego przychodzę do was z ankietą w której,

możecie zagłosować co o nich sądzicie. Poza głosowaniem możecie również wypowiedzieć się w tym temacie.

Co o nich sądzicie itp.

Edit: Prosiłbym również o informację czy misję są za latwe czy też za trudne. Chodzi o progres osobisty, nie ogólny.

Ankieta jest poglądowa, nie decyzyjna. Głosować można do 15 sierpnia o godz. 20

Edytowane przez Nyuu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nyuu przypiął/eła ten temat

otoz tak jest problem z expem bo za szybko lvle wbijaja a wy dajciecie jakies misje globalne i duze ilosci expa kiedys bylo cos podobno ale byly to misje tygodniowe za nie byly nagrody jak przenisienia czy inne rangi zamysl fajny nagrody do cipy
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby ten XP był za duży mamy 3 tydzień i jeszcze nie ma 150lvl'a gdzie w poprzednim był już 200lvl więc jak teraz edycja trwa 5 tygodni to ten XP jest odpowiedni 
MIsje globalne są ciekawą opcją i czymś co gracze chcieli do tego jest to 1 sezon z tymi misjami więc są takie testowe i tez powstałą przez to ankieta żeby zobaczyć czy się podobają i żeby pisali ludzie swoje propozycje co np. można zmienić/dodać 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli ktoś zaznacza "Nie podobają mi się", to fajnie jakby rozwinął czemu to zrobił, tak jak @ Bartex_, który uargumentował swoją decyzję

Może nie zawsze jest to ten sam arugment, być może ktoś uważa, że minimalna ilość wkładu w misje jest za duża i warto by było ją przemyśleć, albo nie wiem, jest jeszcze inny powód

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności