Skocz do zawartości

Podanie Gac


Gac

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: BF2+FFA 32 odznaki

2. Nick: Gac3. Imię: Damian4. Wiek: 16 (podobno glos mam na 18 +)5. Znajomość Amxx(0/10): 8/96. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Tak8. Czas spędzony na forum: jakis czas (niemoge dokladnie opisac )

9. Opisać siebie: Jestem miły sympatyczny gram w csa od paru lat nie toleruje botow hackerow10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Poniewaz ostatnio jak gralem to widzialem paru hackow a admina ani jednego11. Linki do reklam: 12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; perm -Gdy ktoś nadużywa micro; Mute / kick / ban 5 min -Nadużywa Kultury na serwerze; / ban 1h pod nazwa uspokój sie13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE,dopiero co przed chwilą na serwer wbiłeś i podanie składasz,pograj z nami dłużej,brak reklam,konto dla podania.

 

 

Ps.Do Siwego 

Siwy mu z tą składka pewnie chodziło,że zapłaci :D Dlatego zaznaczył tak xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko :D ja bede tutaj gral :D nie ma problemu :D poprostu zdenerowalem sie bo bylo 2 hackerow a ani jednego adma wiec postanowilem zlozyc :D nie denerwujcie sie :D a o skladce chodzilo mi o to ze zaplace :D

 

PS. ZLOZYLEM JESZCE DLA TEGO BO W CS (GRZE :D ) PISZECIE ZAPRASZAM DO SKLADANIA PODAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszanie do pisania podań ,jest naturalne ,ale wpierw mógłbyś popatrzyć na wymagania spełnić je i dopiero składać podanie ?

Na czas obecny nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności