Skocz do zawartości

Prosze o ogarniecie tego ""admina""


WilkuZmC

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:WilkuZmC

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: The END  i Balus
 
3.Admin/Gracz :Admin i gracz
 
4.Data i godzina: 11;30-12;10 12 maj
 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): hltv i siwadkowie wiekszosc zaprzerczy bo to "koledzy" the enda ale hapaj powinien byc bezstronny
 
6.Opis sytuacji:Po tym jak wypowiedzialem sie w skardze na teqile wspomnialem o the endzie  zmowili sie i zlozyli skarge....
a dzis jakies burdy wszczynaja a potem mi banem grozi razem z Balus wyzywaja od ciot  frajerow..... itd
Przez pol godziny mowilem zeby sie ogarneli i skonczyli ale ci dalej  Wszystko powinno byc nagrane

a Tak to chcialem sie zapytac skad teqila i the end maja admy kupili ??

na fotum nie sa aktywni podan ich nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilku mowilem ze odbijam od cb.  nie pol godziny mowiles zeby przestac i ci nie grozilem banem tylko mnie wyzywales ale ci bana niedalem za obraze admina to sie ciesz. i potem zaczol o rodzicach nawijac i ja po sobie ne dam sie jezdzic ze po rodzicach bedzie nawijal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Twój Nick:WilkuZmC

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: The END  i Balus
 
3.Admin/Gracz :Admin i gracz
 
4.Data i godzina: 11;30-12;10 12 maj
 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): hltv i siwadkowie wiekszosc zaprzerczy bo to "koledzy" the enda ale hapaj powinien byc bezstronny
 
6.Opis sytuacji:Po tym jak wypowiedzialem sie w skardze na teqile wspomnialem o the endzie  zmowili sie i zlozyli skarge....
a dzis jakies burdy wszczynaja a potem mi banem grozi razem z Balus wyzywaja od ciot  frajerow..... itd
Przez pol godziny mowilem zeby sie ogarneli i skonczyli ale ci dalej  Wszystko powinno byc nagrane

a Tak to chcialem sie zapytac skad teqila i the end maja admy kupili ??

na fotum nie sa aktywni podan ich nie widzialem

 

Wilku po 1 on mogl ci bana dac po 2 sam nas wyzywales po 3 kapus jestes 

 

Gosciu cb tu nie powinno byc ty juz powinienes dostac bana na 1 dzien za obraze admina wiec szczere slowo jest jedno WON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powię co wiem. Wilku jest Bardzo ogarniętą osobą i będe się tego zawsze trzeymał. A co do The Enda i Balusa to od samego początku nieogarniają, piszą na U@ a ci se grają. Potwierdzam skargę, proszę o odebranie admina tym 2 "adminom", wywołują kłutnie i wgl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Wilku ja nie jestem po żadnej ze stron , to jest sprawa między tobą a The End , a po 2 ty też nie jesteś święty ponieważ zacząłeś najpierw wyzywać The End'a a potem coś mu po rodzicach wyzywałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fresh ty sie nie odrzywaj bo na serwie nie siedzisz co ty a wilku tez nie jest swiety po rodzicach mi nie bedzie najezdzac a jak mnie nie bylo to na mnie najezdzal!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to zabawne . Jak tylko się wjedzie na temat The End'a ten odrazu zaczyna ... HLTV wszystko mówi , aczkolwiek to nie ja jestem od wymierzania kar . Poza tym widać ,że The End nie masz dobrej opinii wśród adminów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to zabawne . Jak tylko się wjedzie na temat The End'a ten odrazu zaczyna ... HLTV wszystko mówi , aczkolwiek to nie ja jestem od wymierzania kar . Poza tym widać ,że The End nie masz dobrej opinii wśród adminów ...

A tu sie mylisz , bo teraz gadam z -_- i mowi ze the end najwiecej z tequila robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mówi -_- to jego opinia ,moja jest taka , nie musisz ich tak bronić  ,nie dodawaj tutaj użytkownika Tequilly ,bo nie o niego chodzi w skardze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby od kogo od fresha. od tyle nie siedzi tyle co ja i ma gowno do gadki ja by siedzial tyle co ja to wtedy mogl by sie wypowiadac !!!!!!! ode mnie to wszystko.

a gotze ty sie nie wypowiadaj bo nie grasz na cod modzie !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oglądam te wasze "wypociny" na mapie de_dust2002

 

Nie gram na tym cod'zie i nie zamierzam.

A z tego co widzę po banach i godzinach to THE END MA ICH NAJWIĘCEJ I POSIADA NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ BANÓW (POSIADAŁ)

 

 

 

Co do skargi,/

 

Na demku nie ma żadnych większych dowodów, więc proszę podać skróty tych waszych "sprzeczek" bo z tego co wiem to ty zacząłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej słodziaku :* - słuchaj mnie uważnie, piszesz na mnie skargę za to, że śmiałem się z ciebie bo inni Cię wyzywali, za to że mnie prowokowałeś np. jak pomagałem typowi kupic premke to wyskoczyłeś z czymś 'ty byłeś na tym forum' coś tam coś tam. Tak przyznaje się gnoje Cię, ale tylko dlatego bo wypuszczasz ploty na moich kumpli. 2. Następnym razem jak będziesz na serwerze z rana obrabiał komuś dupe to później miej odwagę pogadać z nim na skype. Papa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam przyklady

 

O wilk frajer przyszedl jak wszedlem na serwer(...)

a potem no powiedz cwaniaczku co mowiles

 

Zamknij sie cioto(...)

  I inne tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu wilku byłem na serwie jak najazd na starszych enda robiłeś ta twoja prowokacje (i tu sie nie dziwie) do kłótni EnD'a z tb a na serwerze na to wygląda iż nie masz dobrej opini u graczy -.- te skargi na tequille i EnD'a sie trosze nudzą duży jesteś bądź poważny chociaż podczas skarg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się bawicie w skargi Wracajac do wypowiedzi -_ -, no może ma najwięcej banow ale to przez to że banuje każdego co mu się nie podoba, wali te screeny nawet jak gość nic nie ma, najwięcej dawanych UB jest od niego (banow).Najlepiej odebrać admów tym graczom którzy na forum są niczym, jeżeli będzie im zalena posadzie adma to złożą podanie kolejny/pierwszy raz* Dokładnie: Adminów: Tequilla Bum Bum z uwagi na słaba aktywność na serwie (lapamie czitow), Nikotyna tak samo (mogę się mylić bo chyba zgłaszał nieobecność) Wilku (ale zgłoszona nieobecność) i admin One Loser lub *_* z uwagi na słabą aktywność (lapanie czitow)Tak jak pisałem, jeśli tym osobom będzie zależeć na swoim stanowisku to zgłoszą się jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy jestes bardzo zalosny rob sobie co chcesz ja wiem ze tylko 3-4 razy sie pomylilem to wiesz mow sobie co chcesz mi to nie dziala pozdro dla cb!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam przyklady

 

O wilk frajer przyszedl jak wszedlem na serwer(...)

a potem no powiedz cwaniaczku co mowiles

 

Zamknij sie cioto(...)

  I inne tego typu

Kolego słuchaj nigdy nie nazwałem Cię ciotą nigdy nie powiedziałem 'o wilku frajer przyszedł'. :) Zresztą osobiście mam wywalone na twoje skargi i na twoją osobę, gdyż nie zasługujesz nawet na cień uwagi z kogokolwiek strony, a tym bardziej administracji gł. Więc słuchajcie dajcie mi warna, ale to i tak nie zmieni mojego zdania o tym zacofanym i dziecinnym użytkowniku jakim jest WilkuZmC.

 

Co do ciebie siwy, zgrywasz bohatera? Piszesz skargi na ludzi, a ciebie chłopczyku nawet na serwerze nie ma, haha. Co z tego, że większość nadanych banów przez The End'a/Tequille zostały wycofane, SS'y są od tego, żeby sprawdzić wątpliwości.

2. Mówisz, że mają małą aktywność co do łapania cziterów jak ich nie ma, nie? Możesz iść sobie ryby połapać nad staw, hej pa.

 

Podsumowanie mojej wypowiedzi: Siwy - kompletnie nie ogarnięty moderator, który zamyka wszystkie tematy często niesłusznie, na siłę spamuje na forum i wpierd**a się w nie swoje sprawy + bez prawnie ocenia czyjąś pracę, a na swoją nie patrzy. 

WilkuZmC - osobnik, który stara się zabłysnąć w oczach głównej administracji wysuwając im przed nos nie słuszne oskarżenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balus nie wpierdalam się w sprawy które mnie nie dotyczą. Siedze tam gdzie mam adma i tym się zajmuje. 

Zamykam wasze bezsensowne skargi, bo bijecie sobie posty w tym spamiąc. Przyjdzie wujek to wypowie się i osądzi co dalej. 

 

Tyle z mojej strony, nie będę się już kłucił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balus ty masz jakies zaniki pamieci przynajmniej raz nazwales mnie ciota i kilka frajerem wiec teraz sie nie bron

 

 

a co do wypowiedzi siwego

to proponowalbym zresetowanie admow i przyjmowanie od poczatku tylko tych co spelniaja wymagania a nie tych co maja znajomosci u wuwunia

 

a i powiedzcie co zo admini niedawno adma dostal i wyzywa ,kozaczy do wysoko postawionych uzytkownikow ktorzy sa na classicu od dawna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to mnie denerwuje że H@ dają adminów kolegą którzy nie ogarniają... Raz była tak sytuacja (nie na tej serwerowni) że h@ dał admina koledze a on nawet nie wiedział że go ma i się dziwił na serwerze ze widzi taki kolorowe Kreski 

 

 

 

// Buźka

 

Pierdolisz takie "smuty" że aż mnie zaczynasz denerwować. 
Pokaż mi gdzie on albo ja dałem admina za free ? Chyba że mówisz o siwym lub lajcie którzy wam jakoś nie przeszkadzają

Z tego co wiem to The End pisał podanie, a że grał dużo to i zostało to podanie przyjęte

W skrócie:
"Nie wtrącaj się w coś czego nie wiesz bo robisz nie potrzebny spam."
Drugim razem dostaniesz warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak screenów. Prosiłem o nie wcześniej, a ja tematu otwartego nie zostawie bo spamicie.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności