Skocz do zawartości

Podanie Nexusetti


Nexusetti

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Deathrun

2. Nick: Nexusetti
3. Imię: Oskar
4. Wiek: 16
5. Znajomość Amxx(0/10): 7(Magika mi pomaga jeszcze to wszystko ogarnąć)
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak i jestem osoba po mutacji
7. Składka(Tak/Nie): Pilnuje serwera i jeszcze za to płacić :P? jeżeli serwer będzie potrzebował pin
eiedzy to jak najbardziej
8. Czas spędzony na forum: Ledwie konto założone(nie spodziewałem się ze serwer mnie tak wciągnie :P ale po uzyskaniu admina poświęcę trochę więcej czasu.
9. Opisać siebie: Spokojny pseudokibic mieszkający na Śląsku chodzący na Polonia Polak, Do szkoły chodzę zaocznie wiem mam dosyć sporo czasu na pilnowanie serwera jak i zajęcie się trochę sprawami na forum :)
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Cóż skoro mam tyle czasu to pomyślałem ze bym się zajął trochę serwerm bo powiem szczerze za często adminów tam nie widuje a jak wbijają to po chwili już ich nie ma. Gdy administracji nie ma na serwerze zaczyna się samo wolka(wyzwiska na czacie, darcie ryja na mikro i puszczanie muzyki,skracanie map ,łażenie po txt i mógłbym tak wymianiać jeszcze 5 min ale to już wiecie co dalej.)
11. Linki do reklam: Zrobiłem póki co reklamę na moim kanale na yt, po zaakceptowaniu mnie na admina zrobię reklamy na innych stronach serwerów

 http://www.youtube.com/user/MrNexusetti

12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; Jeżeli chodzi o cheaty to 1.Nagrywam typa frapsem i robię parę SSów jakby miał zamiar spinać się na forum a potem daje bana :)
 -Gdy ktoś nadużywa micro; 2x kick z upomnieniem w wiadomości potem ban na jakiś czas
 -Nadużywa Kultury na serwerze; kick z wiadomością żeby się uspokoił jak nie pomogło daje bana. Jestem trochę łagodny nie chce być jakimś dyktatorem na serwie daje szanse każdemu poza oszustom/cheatera
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):
NS aktualnie mam CS steam ale nie wiem co z nim nie mogę dostać się na konto
14.Czas na forum nie dlugo, wole zmieniac serwer a nie spamic na forum jak wiekszosc
15.Czas na serwerze? gram na nim juz od 2 tygodni przeszlo.

 

@Siwy
1.Słyszałeś o czymś takim jak KzHack? 2. zrobie reklamy jak mnie zaakceptujecie 3. umiesz czytać ze zrozumieniem? gram dłużej niż tydzień
@IceT Błagam cie zanim się wypowiesz najpierw przynajmniej przeczytaj podanie ze zrozumieniem..
@Cuzco konto zrobione dla podania bo na forum nie mialem okazji się popisać, wole pisać coś sensownego na forum a nie nabijac poprostu posty jak wiekszosc.. Chcesz to moge zaraz miec 100 postow bo zaspamie forum ale po co by to bylo?
Gram juz dosyc dlugo na serwerze by wiedziec ze admini sa potrzebni. Reklamy zrobie po uzyskaniu administratora bo tak to je zrobia a wy powiecie nie dziekujemy panu i tyle z tego mi przyjdzie, pozatym na yt mam 80 subskrybentow i napewno wiecej osob zobaczy moj biuletyn niz zwroca uwage na ip na jakims forum. Widze ze ty mnie cuzco nie lubisz zabardzo skoro wymyslasz jeszcze falszywe oskarzenia na mnie.

Powiem tak żaden z was tutaj jak to powiedział Magik nie gra na tym DR i nikt was tam nigdy nie widzi.. Cuzco widziałem tylko raz na serwerze od miesiąca więc proszę cie nie wypowiadaj się.

 

Powiedzcie mi jedno po co mam spędzać czas na forum jak wy i spamić w tematach jak ten na serwerach na których nie gram? to tak jakbym nigdy nie grał na ZM a wypowiadał się że vipy maja za dużo skoków. Według mnie to jest głupota wy oceniacie mnie na tym ile mam postów a nie na tym kim jestem. Skoro chcecie mogę zaraz za spamić wszystkie tematy informacjami o których nie mam pojęcia i będę miał przeszło 100 postów nie ma problemu. Ale proszę was zanim coś palniecie na forum użyjcie najpierw głowy. To tyle z mojej strony.

-.- ty zdecyduj czy mnie przyjmiesz czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Nexus jest osobą, która mi Cs'a zaprezentowała, gdyby nie on raczej mnie by z wami nie było :). Znam go osobiście i wiem, że sobię poradzi z takim wyzwaniem jak posiadanie administratora na DR. To nie jest jego pierwszy raz :). Zawsze gdy jestem na serwerze stara mi się pomagać i ani razu się jeszcze na nim nie zawiodłem.

 

@Cuzco Co ty gadasz? Nexus trzyma się regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograj tydzień na razie NIEDla twojej wiadomości screenów na DR nie da się zrobić, a i widziałeś czita na DR ?- H na serwie- H na forum- brak reklam ! (reklamy a nie filmiki)- składka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także na nie

-h na forum

-konto do podania ;o

-Zrób teraz reklamy...

-Pograj więcej.;>

-Skracasz mapy

-Bugujesz hp ; >

 

Tak jak Ciebie też widziałem tylko raz i w dodatku skracałes mapke ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Po 1 reklamy :)Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności