Skocz do zawartości

Podanie ReeQ.^


ReeQ.^

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  FFA+BF2

2. Nick:  ReeQ.^3. Imię:  Mateusz4. Wiek: 23 lata5. Znajomość Amxx(0/10): 10/10 mam własny serwer lecz jest on nie wypałem :(6. Mikrofon(Tak/Nie): TAK7. Składka(Tak/Nie): TaK8. Czas spędzony na forum: Nie wiem :P9. Opisać siebie: Mam na imię Mateusz interesuje się grafiką komputerową oraz sportem mam 23 lata. Jako gracz jestem miły i kulturalny .10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  Hmm. Bo jak adma nie ma i widzę jak ludzie skanują na wh to aż nie dobrze mi się robi. Ogółem chciałbym zapanować nad kłótniami itp. Obiecuję poprawe aktywności na forum oraz będe codziennie po 4-5 godzin na forum :D 11. Linki do reklam:  -12. Co zrobisz gdy:  Gdy ktoś gra na czitach banuje permanentnie lub jeśli to nie jest pewnie to daje ss'y gdy ktoś nadużywa mikra daje ostrzeżenia . potem kicka i bana na określoną ilość minut/godzin , gdy kultury u kogoś brak dostaje ostrzezenie kicka i bana :D -Ktoś używa dopalaczy; -Gdy ktoś nadużywa micro; -Nadużywa Kultury na serwerze; 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): STEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK- wymaganiaale zrób reklamy

 

 

@

Ja tam nie wiem jak jest z godzinami na serwerze, jest podanie są wymagania i tak jest. I nie czepiaj się mnie famas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK- wymaganiaale zrób reklamy

Siwy chyba byłeś pijany jak to pisałeś :D

 

 

ReeQ.^

Masz przegrane 2h na serwerze,na forum istniejesz od wczoraj,nabiłeś 10 postów z dupy wziętych abyś mógł na shoucie spamić zeby ktos Twoje podanie sprawdził :D

Ja Ciebie na serwerze jeszcze nie widziałem.Pograj z nami i dopiero złóż podanie

Na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NIEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności