Skocz do zawartości

Famas x2


Famas

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:18Kontakt (GG/e-mail/steam):gg,steam,mail,skype nawet komórka jeżeli trzebaKiedy zaczynałeś grę w cs:dawno temuDoświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów:ogarniam o co chodzi w tych sprawach,zawsze kręcę dokładne dema i rzadko się mylę,znam chyba wszystkie rodzaje odpałów i umiem je rozpoznać,jestem obiektywny co też jest ważneIle masz wolnego czasu?:Jak widać po aktywności na forum to bardzo dużo,nawet więcej niż potrzebaDlaczego starasz się o to stanowisko?:Chcę pomócUżywałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich):-------Wymagania- 50 postów-ta- 50 godzin na forum-jest ponad 10 dni online- Minimum 15 lat-jest- Minimum 2 miesiące na forum-nie ma,ale i tak już zżyłem się z większością z was

 

 

 

Bolu chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz:) Napisane jest tam,że nie używałem hax'ow:) Ale znam je dobrze i wiem z czym się to je 

Edytowane przez Famas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz famas że wymagania muszą być a ty jednego nie spełniasz i nie mogę dać ci tego TAK.

NIE

- za krótko jesteś z nami, a poza tym jest dużo UB support i myślę że więcej nie potrzeba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez znajomości haxów nie da rady, jestem na NIE. Jesteś zarejestrowany od dwóch tygodni, masz 250+ postów i do tego 10 dni online, bijesz rekordy chyba.

 

@famas: chodziło mi właśnie o używanie. Jeśli nie używałeś nigdy dotąd wh, to kiedy pojawi się osoba która się dobrze kryje, nie ogarniesz tego. Albo jeśli typek będzie miał legit sety do aimbota?

 

@No i poza tym, po co Ci. Masz admina na FFA, ale przegrane mniej niż 20 godzin... Dobrze, że rekrutacja na moderatora jest zamknięta...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli.karol uzna że ilość członków ub team jest wystarczająca to zamknie rekrutacje. Jestem na tak ogarnie bez problemu i ma wiele czasu bo nie ma już szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Ogarnij najpierw to co masz :)Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności