Skocz do zawartości

Podanie o Adma x2


Gość IceT

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:ZM

2. Nick: IceT3. Imię: Mateusz4. Wiek: 155. Znajomość Amxx(0/10): 7/86. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie):Tak8. Czas spędzony na forum: 2 dni 3h 14m9. Opisać siebie: Mam na imię Mateusz.Mieszkam koło myślenic.Lubię grać w piłkę nożna,ręczną i kosza :)10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ,dziś ziomek biegał na Sh.Bo jest dużo ludzi co ciągle klną na siebie i sie kucą a admini tylko kultura na @@ piszą za miast bana na 10-15 min.11. Linki do reklam: 12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Perm,Demo.SS'y -Gdy ktoś nadużywa micro; Ostrzenie,kick,ban -Nadużywa Kultury na serwerze;ostrzezenie,kick,ban13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Ns

 

Ja odrobie dziś warny 3

Edytowane przez IceT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na neutral, ponieważ punkt 10. nie jest zbyt przekonujący, a gdy ktoś używa dopalaczy robi się screen lub  demko, potem leci perm. :) Jak się w 10 punkcie rozpiszesz to będę na tak. 

 

Poprawiłeś, na TAK.

Edytowane przez NarestoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Niech będzie. Pisz na PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności