Skocz do zawartości

NIE LUBISZ WUWUNIA ZOBACZ!


wuwunio

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak łaskawie te osoby, które piszą tak może da jakieś argumenty ? Ja tam nie chcę, żebyś odchodził bo osobiście nie zobaczyłem błędów z twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ci poprawię, tak (oprócz tego że grałeś na [potwierdzone] wh) to nic nie masz do zarzucenia. Tylko bądź częściej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostaniesz tego bana za czity na antycheat.pl a na to sie zanosi to wyjdź i nie wracaj. a w ogóle nawet bez tego wyjdź i nie wracaj bo jesteś strasznym nie ogarem, tylko na tym twoim cod są jakieś dymy między adminami, twój serwerek mi się nie podoba, nie lubie cie, idiotyczny temat na poziomie 10 latka, strasznie olewasz, haha wiedziałem że "nie wytrzymasz" na jednej sieci wiele czasu od "tajnego informatora", przyznałeś się do odpału więc nawet jak na ac nie dostaniesz bana jesteś dla mnie skreślony, robili cie na badboyu :)edit. kilka faktów na poparcie słównie ogar: wpadłeś na bf2 które stawialiśmy z -_ - i przy finansowej pomocy famasa i zaczołeś spinać do famasa na say że ma zmienić nazwe serwera bo to nie serwer csc zamiast sprawdzić w panelu czy serwer może jednak jest na koncie, ale po co lepiej po spinać i wystraszyć kilku graczyAkcja 1-2 dni później. wbijasz na bf2 zapytałem po co bo przecież dla ciebie to nie serwer csc a ty zacząłeś mnie straszyć banem nie mając admina i ja posiadałem flage a, gdy zacząłem cisnąć z ciebie beke z zastraszania banem bez admina to groziłeś wyłączeniem serwa a gdy dowiedziałeś sie że mogę go odpalić z powrotem zamknąłeś się i uciekłęś bo nie miałeś argumentówstraszyłeś mnie na sb że mi zabierzesz j@ a jak mnie to nie przestraszyło i zacząłem się śmiać to po prostu lognołeś z forumna forum wbijasz tylko po to aby napisać na sb "wbijajcie na cod'a" albo "-_ - wbij na skype"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć na wszytkie kłótnie z cod-a,dawanie admina z dupy graczom ktorzy dali konto dla podania itp.Sory ale H@ z banem na AC hehehe troche to śmieszne.Widziałem Twoje popisy chocby na shoucie lub na bf2,jak wbiles tylko po to zeby nam dymu narobić,miałeś problemy do blipa na sb,straszyłeś go,że j@ straci,jak wbiłem na skype zeby z Tobą pogadać to bluzgałeś co 2 słowo jak dziecko 6 letnie,powiedziałem Ci dwa słowa i się ze**ałeś,na bf2 wbiłeś czitować chyba tylko po to żeby graczy wystraszyć.

Więc spakuj bagaż i elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wyjaśnione. Syf na forum jest zbędny.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności