Skocz do zawartości

Klasa Kapitan -> NIEŚMIERTELNA KLASA = ŻART


Kamuel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już odnoszę się do tytułu. Mój przekaz będzie jasny klasa kapitan jest za bardzo broken ponieważ klasa której nie da się zabić 1 strzałem jest za silna. Kontruje ona większość klas. Jej się nie da zbalansować, a dobrze wiemy że nie usuniecie klasy podczas trwania edycji. Apeluje o usunięcie klasy której nie da się nigdy zbalansować od następnego resetu (jeśli będzie). 

 

A tutaj moje kolejne argumenty czemu ta klasa powiną pójść out:

-Jest to najbardziej kupowana klasa premium dlatego że jest za bardzo op

-Przez te neutralizacje człowiek co jest upośledzony potrafi każdego zabić

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mahesvara napisał(a):

Jak się nie da zabić 1 strzałem to już OP, a jak klasa zabija 1 strzałem to już nie jest OP ? (E.Snajper) 

Każda ci klasa zabije 1 strzałem kapitan mnie uwala na strzała w HS tak samo jak każdego oprócz obrońcy :P

 

Krótko mówiąc OP Jest to że on cię upierdzieli ty go nie 😆

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
23 minuty temu, Kamuel napisał(a):

-Jest to najbardziej kupowana klasa premium dlatego że jest za bardzo op

Zawsze jak widzę takie komentarze, to na początku zastanawiam się skąd Wy macei dostep do danych sklepu, ale potem patrzę w logi w sklepie i widzę, że to kłamstwo.

Na 25 ostatnio kupionych usług, 4 to Kapitan, czyli lekko mniej od Elitarnego Snajpera i tyle samo Co Elitarnego Komandosa i o jeden więcej niż Pułkownika, a gdy sięgniemy na ostatnie 50 usług, to kupiono tylko 2 więcej, więc na 50 ostatnio kupionych usług 6 to Kapitan i wtedy już się okazuje, że kupowano go rzadziej od Pułkownika, Elitarnego Komandosa i Elitarnego Snajpera, a prawie tyle samo co Lekkiego Żołnierza, więc proszę, jeżeli nie masz dostępu do logów, to nie wprowadzaj innych w błąd, bo to co napisałeś nie jest prawdą. Jeżeli widzisz ich najczęściej na serwerze, to powinieneś napisać, że jest najbardziej grywalną premką, a nie najchętniej kupowaną, bo nie jest to prawda

 

-_-,

Zmieniłem przy okazji tytuł, bo ten nie jest intuicyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, -_- napisał(a):

 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd i złą formę wypowiedzi chodzi mi o to że jak jest 10 kapitanów na 20 osób to nie blokuje to wręcz rozgrywkę dla ponad połowy klas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego klasa nie była ruszana (zmiany) od 6 miesięcy i nagle jest OP ? dziwne że po 6 miesiącach nagle się okazuje że klasa jest OP i to na tyle że nawet słaby gracz zabija nią niby na hita w głowę innych ?
A może to tak że zaczęli tą klasą grać ludzie z Topki (lvl) i tacy co potrafią strzelać to inni zaczęli przenosić na nią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zmienił(a) tytuł na Klasa Kapitan -> NIEŚMIERTELNA KLASA = ŻART

Jako że ostatnio dowiedziałem się że dużo osób jest fanem moich wypowiedzi na forum to postanowiłem że też się wypowiem na ten temat :) 

Co do kapitana to jest to klasa zależna od umiejętności gracza. Może być dobra lub słaba (Jak większość klas)
Choć gdy widzę że ludzie robią tym 50killi na mape to jest myśl czy ta klasa nie jest zbyt op, ja osobiście dodałbym limit neutralizacji na runde np3, podstawowa plus 2 z zabójstw (maks jedna w posiadaniu)
Najlepiej wywalić tą klasę i dodać Furiata :)

Pozdrawiam, Piotruś z Krakowa ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności