Skocz do zawartości

SB


Gość Blip ^

Rekomendowane odpowiedzi

Dziku na BL go dam na pewno tylko w tej chwili nie można sie na stronie zarejestrowac ponieważ jest w przebudowie lub jest budowana od nowa.

Co do wypowiedzi polaczka..Skąd masz info,że AC jest lepsze od Blacklisted?Obie strony są bardzo dobre i zawsze wstawia się cheat na AC|BL dla pewności bo polityka sędziowania jest trochę inna i jak dla mnie na BL o wiele lepsza.Dlaczego wuwunio pełni funkcje h@?To pytanie do Karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Famas, mówisz że BL jest bardzo dobry, ale nigdy się tam nie rejestrowałeś? Ja miałem scysje z obiema stronami, na pewno BL wspominam lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolu wystarczy poczytać i wysłuchać zdania innych na temat AC i BL.Ja mam konto tylko na AC i znam ich politykę sędziowania,a o BL słyszałem same dobre rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Famas, mówisz że BL jest bardzo dobry, ale nigdy się tam nie rejestrowałeś? Ja miałem scysje z obiema stronami, na pewno BL wspominam lepiej.

I tak idąć Twoim tropem myślenia.Ja wiem,że gówno śmierdzi bo taka jest reguła ty się przekonasz dopiero jak powąchasz.To właśnie wychodzi z Twojego toku rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, jakich opinii, jakie dobre rzeczy? :) Jak jest ich polityka sędziowania? Masz demko, jak je ocenisz?https://www.youtube.com/watch?v=dueajPhOu6c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ogląda dema z programem wh?

Po drugie strasznie laguje i wątpie żeby ktos podjął się decyzji

 

Ale ok od 18s celuje po modelu 

23 sekunda dziwna akcja ale przy dobrych słuchawkach mógł go usłyszeć

 

Demko strasznie laguje i wolno się ładuje nie można dobrze go ocenic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mało wiesz. Nie mam niestety dema. Co do twoich uwag:1. demo z wh ogląda każdy, kto przynajmniej wie coś o ocenianiu.2. demo nie laguje, tylko jest na slow motion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że jest w slow motion ale i tak strasznie laguje tylko raczej ty tego nie widzisz i ładuję się z dupy

Demo z wh ogląda ten który nie potrafi dema obejrzeć na sucho,demo oglądane z wh strasznie myli ponieważ opieramy się tylko na widocznych modelach,a nie na słuchu i dobrych słuchawkach co też jest wazne i w tym oto zdaniu masz politykę sędziowania na AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności