Skocz do zawartości

Na' Vi czy się nadaje ?


Janko <3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Janko <3

 

2. Na' Vi

 

3. Admin

 

4. 17 maja ok 21;50 i prędzej w inne dni ^^

 

5. The End Balus BzyQQ

 

6. Sprawa jest taka ,że gdy zabiję "Administratora" o nicku Na' Vi od razu robi mi screeny nie wejdzie nawet na specta , żeby sprawdzić , miało to miejsce już 3 razy. Jak się nie zna to po co jest administratorem i banuje niewinnych graczy ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za odebraniem mu admina gdyz :

-nie mialem admina jak up napisano odrazu mi robil ssy

-gdy mam admina po zabiciu go sam sie przenosi do mojego team zebym jak to chyba on ujal ,,nie zepsul mu statow"

-admin moim zdaniem nie powinien robic takich rzeczy

-on sie nie nadaje do tej roli zasady gry takze lamie nie raz siedzac na spect widze ze gdy gra w tt na poczatku rundy wyrzuca ,,pake" i gra dla statow zamiast wykonywac cele a gdy zostaje np sam na 5 w tt potrafi biegac kolo paki i nawet jej nie bierze ....

podsumowujac nie nadaje sie na admina

co do pkt 2 potwierdzic moze hapaj kule i chyba the end ale co do enda nie jestem pewny

Pozdrawiam Long Way To Hell

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za odebraniem mu Admina..

Na'Vi w ogole nie wchodzi na specty, zabije sie go gora 2 razy to robi ssy bez patrzenia na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko grałem z tobą chyba z 5 map na kazdej przynajmniej 3 razy walneles heada w locie bez eliminatora (lecisz sobi i heady strzelasz z awp)A to ze czasem nie wchodze na speca jest z tad ze jak wbijam na serwer pytam sie innych adminow czy im pomuc.Mam dopiero 1/3 skarg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko grałem z tobą chyba z 5 map na kazdej przynajmniej 3 razy walneles heada w locie bez eliminatora (lecisz sobi i heady strzelasz z awp)

 

A to ze czasem nie wchodze na speca jest z tad ze jak wbijam na serwer pytam sie innych adminow czy im pomuc.

 

Mam dopiero 1/3 skarg .

Twoja ortografia mówi za Siebie. Poza tym miałeś już skargi ITP.

Moim zdaniem Odebranie admina.

 

PS.

 

Jak się sprawdza to wchodź na specta chłopie bo sobie nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi nie o to chodzi ze on walnol co heda tylko o to ze ty nigdy nie banujesz osoby z specta zeby ja obejrzec tylko z gry  banujesz takiego czegos nie powinno byc pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko grałem z tobą chyba z 5 map na kazdej przynajmniej 3 razy walneles heada w locie bez eliminatora (lecisz sobi i heady strzelasz z awp)A to ze czasem nie wchodze na speca jest z tad ze jak wbijam na serwer pytam sie innych adminow czy im pomuc.Mam dopiero 1/3 skarg .

 

Napisałeś że to 1 na 3 skargi ale 1 skarga to była moja a ta jest 2 kolego tyle w tym temacie :)

 

I jak ja gram i ty jesteś na serwerze to nie widziałem żebyś kogoś banował kogoś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Admin wcale nie reaguje na różne skargi tylko sb gra. Ma to wszystko po prostu w dupi*. Zamiast na spec wejść to ten w grze banuje bo przykładowo ktoś go zabił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Admin odebranyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności