Skocz do zawartości

The End *_* <33


Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick; M l o d z i a c z e k ; d

2.Nick admina/gracza który zawinił; The End *_* <33

3.Admin/Gracz: The End *_* <33

4.Data i godzina: 18.05.2013

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Wszyscy gracze Pro Cod...

6.Opis sytuacji: Powyzszy Grasz Banuje za kamp a sam kampi, Wrzuca i Klnie przez mikro a jak mu sie zwroci uwage to straszy banem..

 

Dobry admin? =.=

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna skarga, jestem za ostrzeżeniem.

 

Więcej nic nie napisze bo się zaraz czepicie .. 

 

@

No to jest świadek, w takim razie można się zastanowić nad odebraniem admina lub te ostrzeżenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo tak , the end straszy banem za kamp potem sam kampi z paka  , mlodziaczek zwrocil mu na to uwage i the end wykrzyczal " ryj tam cfelu zajebany i potem byla wielka spina

The end nie na adma 

 

Ja za odebraniem mu adma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszycie siebie co mowicie?. takiego czegos nie bylo moze faskt ze kampilem z paka ale potem zaplantowalem ta pake i nikogo nie wyzywalem  moze potwierdzic polowa serwera:D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bylo jak Toffee mowi.. :] jeszcze zbanowal jakiegos typa za kamp...

Potwierdzam tak bylo i potem balus przyszedl i dolaczyl sie do spiny

 

 

slyszycie siebie co mowicie?. takiego czegos nie bylo moze faskt ze kampilem z paka ale potem zaplantowalem ta pake i nikogo nie wyzywalem  moze potwierdzic polowa serwera:D pozdro

 

ale wieksza polowa powie ze wyzwales i co ? lepiej powiedz prawde a nie :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnio Napisalem z/w na sec ide do wc .. i sie na specta przenioslem... ja wracam a tutaj kick za AWK a nie bylo mnie moze z 1.5 min... a ktory Admin byl na serwie tylko online?.. The End oczywiscie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnio Napisalem z/w na sec ide do wc .. i sie na specta przenioslem... ja wracam a tutaj kick za AWK a nie bylo mnie moze z 1.5 min... a ktory Admin byl na serwie tylko online?.. The End oczywiscie ....

 

Na spect nie ma siedzienia. bo tak jak byś nabijał godziny !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlodziaczek wes sie ogarnij nikogo nie zbanowalem westwodzie tylko na asaultcie ze kampili w szybie pozdro dla was

Gosciu najpierw zobacz do slownika potem wejdz na jakies forum zeby napisac post pod tematem , tak i zawsze przydupas the end'a balus musi sie wjebac jak wszedl dopiero na nastepnej mapie , balus gowno slyszales wiec sie nie odzywaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktokolwiek siedzi na spect bo poszedl do lazienki to jakos nie wywalaja.. a ten sie przyje*al chociaz nie bylo mnie moze minute a mzoe nie,.. tymbardziej ze pisalem.. zaraz przyjda ci co widzieli i slyszeli wszystko ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , brak dowodów. The czasem jest poddenerwowany , ale nie jest to w takim stopniu żeby  kogoś obrzucac miesem .

Jak nie byles podczas tego co sie dzialo to nie mow ze nie jest do tego zdolny.. bo bylo tak i on dobrze o tym wie.. Ale sie przeciez baran nie przyzna bo Po co?.. skoro mozna z kogos glupiego zrobic? :))

 

Ps : PaPkU tez potwierdzi co sie dzialo :]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności