Skocz do zawartości

Jak wyszukać versusa na esl.eu?


Niscree

Rekomendowane odpowiedzi

Dla niektórych jest to banalnie łatwe, dla innych już nie.

Często widzę na jak na lobbies ludzie piszą o pomoc, jak zagrać versusy.

Ja wam to objaśnie w kilku punktach.

Zaczynajmy!

 

1. Wchodzimy na stronę http://www.esl.eu

2. Logujemy się, lub jeśli nie mamy konta,rejestrujemy.

3. Jesteśmy już na stronie, musimy wejść teraz w Play VS na górze ekranu.

4. Następnie wybieramy grę.

5. Potem wybieramy po ilu chcemy grać. (Do wyboru mamy 5/5 NM, 2/2 NM, 2/2 AWP, 1/1 AIM - w przypadku CS 1.6)

6. Gdy już wybraliśmy, tu stwarza się problem - musimy zarejestrować kartę gracza versus.

  Naciskamy Register Gameaccount, po czym wyświetla nam się nasz unikalny kod oraz ip serwera.

  Wchodzimy na ten serwer, kopiując prędzej nasz kod i na tym właśnie serwerze wklepiamy go do konsoli.

  Kod wpisujemy następująca, otwieramy konsole, wpisujemy say #NASZKOD.

7. Zarejestrowaliśmy nasze konto gracza, teraz przychodzi kolej na ESL WIRE, czyli program anty-cziterski, możemy go pobrać stąd http://www.esl.eu/pl/wire/

8. Logujemy się tymi samymi passami co do konta na głównej stronie.

9. Jesteśmy zalogowani, czyli nie ma już przeciwskazań do rozpoczęcia wyszukiwania - dajemy rozpocznij wyszukiwanie.

10. Na górze ekranu, pojawia nam się ile osób właśnie szuka versusa i czy jest dostępny serwer do gry.

11. Jeśli znajdzie nam mecz dajemy Jestem Gotowy!, gdy wszyscy potwierdzą wybieramy mapę jaką chcemy grać.

12. Rozpoczynamy grę, naciskając Rozpocznij grę przez Wire Anti-Cheat.

13. Ładuję nam się sesja, kończąc grę, wire będzie kończył nam sesję, co będzie zapisane w logautach.

 

Mam nadzieję, że będziecie wiedzieli teraz jak zagrać versusa! Proszę o plusiki.

Jest to praca mojego autorstwa, zakaz kopiowania (Isnieję na 1 innej stronie)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: /clJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności