Skocz do zawartości

Podanie by Fresh


FreshFreshFresh

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: [FFA+BF2] Cs-Classic.pl [32 odznaki ]2. Nick: Fresh3. Imię: Przemek4. Wiek: 21 lat5. Znajomość Amxx(0/10): 9/106. Mikrofon(Tak/Nie): Nie7. Składka(Tak/Nie): Tak8. Czas spędzony na forum: 392h = 16d 8h9. Opisać siebie: Przecież wszyscy mnie znają. Mam na imię Przemek mam 21 lat, mieszkam w okolicach Kalisza, Jestem osobą kreatywną i umiem ogarnąć serva.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ złapałem już tam dużo cziterów i chcę nadal. A po 2 to tam żadnego admina niewidzę tylko mnie :)11. Linki do reklam: Wszędzie gdzie mogę to robię reklamy.12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy; Jak Aim to demko i perm | Jak WH to ss i perm-Gdy ktoś nadużywa micro; Ostrzeżenie, Kick, Ban od 5 do 30min-Nadużywa Kultury na serwerze; Ostrzeżenie, Kick, Ban w zależności jak bardzo13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): STEAM :)P.s : Jeżeli otrzymam admina na BF2 to zrezygnuję z admina na COD możeWymagania:~Wiek 15+ (ale z mutacja najlepiej) Jest~Mikrofon(nie wymagane aż tak) Niema~Minimum 30 godzin gry na Serwerze Mam najwięcej przegranych h na servie ze wszystkich~Ogar Jest~Kultura Jest~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu Jest~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM Jest~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) Jest~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera Jest~Reklamowanie Serwerów Jest~Składka (7,38 zł) Jest~Only Steam (są wyjątki dla niektórych graczy) Jest Steam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz tam już adma..Jak chcesz tu tak jak napisał pirson, pierwsze ogarnij COD'a albo zrezygnuj bo cię nie widać na serwerze od ponad miesiąca.

 

 

@

To ok, ale ty przecież masz już adma na BF'ie ? 

TAK

- wymagania spełnione

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE, ogarnij coda i złóż ponownie prośbę...

 

PS.  " Jeżeli otrzymam admina na BF2 to zrezygnuję z admina na COD?"

ja to odbieram jako zabezpieczenia tzn. nie dostane tu to będę miał tam dostane tu to zrezygnuje z coda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak jeżeli zrezygnujesz z coda to będę na TAK

tylko pamiętaj,że adma można szybciej stracić niz dostać

ale dużo osób ma admina na 2 serwerach! 

ale i tak pisze ze jak dostanie admina na ffa+bf2 to z cod zrezygnuje 

 

 

 

 

sory za spam !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności