Skocz do zawartości

Skarga IceT


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Zabijaka # Olcia

2.Nick admina/gracza który zawinił:  IceT
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: Niepamiętam
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Admini tacy jak Senrox,Truskawkowy, gracze tacy jak bi. Cobr@as;)
6.Opis sytuacji: Szanowny admin IceT ledwo wbiwszy na serwer robi vote na zmiane mapy. Wszyscy się świetnie na niej bawiliśmy to z jakiej racji szanowny kolega robi to vote? Dosłownie 3 min przed końcem... Swiadek: Senrox
Kolejna sprawa: Bugowanie zombie workami na mapie 2day2. Kampilam z nim w jednej kampie. Zombie prawie do nas doszlo a tutaj sru: IceT ich buguje workami,tzn nie moga sie ruszyc. Swiadek: Truskawka
No i ostatnia sprawa: Szanowny IceT zostal jako jedyny czlowiek. Zombie jak wiadomo wchodza do niego,sa tuz tuz ale on stawia pod siebie worki i nagle teleportuje sie nad kampe-.-
No i ostatnie: Jakim cudem ten gracz dostal admina skoro praktycznie nic nie gral? Jak juz go dostal to zaczal grywac,ale wczesniej? NIE...
Prosze o odebranie admina,a nie jakies za przeproszeniem debilne uwagi,z ktorych nic sobie nie bedzie robic;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod Olcię :P A moze IceT dopiero zaczyna? Ponieważ lipa wychodzi z tego adminowania. Pisze aby przestrzegać regulaminu, ale sam juz nie przestrzega. :dTrzeba ustawic w pluginie żeby automatycznie przenosiło, a najlepiej aby samo slay'a dawało :D Ale nie wiem czy to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norinna to już nie moja wina,że zrobiłem głosowanie czy zmienić mape i daliście tak.Chłopie ja też mam życie poza cs.I teraz co rzadko wchodzę ale wchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zombie jak wiadomo wchodza do niego,sa tuz tuz ale on stawia pod siebie worki i nagle teleportuje sie nad kampe-.-".Za to jest ban więc trzeba było mu go dać.

Co do tego vote mam pytanie?Zrobił najpierw vote amx_vote zmiana? tak nie

Czy od razu dał vote na mapy?

Można dać mu ostrzeżenie bez zabierania flagi na vote.Każdy sie uczy i popełnia błędy,a ty IceT pamiętaj,że vote robisz gdy np mapa sie buguje.Nie robimy vote z "dupy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IceT powinien dostać upomnienie, bo widać, że jest nowy. Dajcie mu szansę,bo każdy kiedyś się pewnie uczył, nie? Musi zobaczyć jak to jest być adminem i co wolno a co nie, a jeśli znów popełni taki błąd, to sam sobie będzie winien i zabiorą mu flagę. Cóż, to tyle z mojej strony. Ale ja bym Ci dał bana widząc, że bugujesz worki, bo nie jesteś kimś, kto może robić sobie wszystko co zechce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Skarga przyznana. Utrata flagi + 1 ostrzeżenieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności