Skocz do zawartości

Apelacja o UB - Niko


Nikolaus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem,

Tłumaczyłeś nam że blokada (druga z kolei) jest niesłuszna bo nie posiadasz niedozwolonych oprogramowań, i w momencie w którym owa blokada została nałożona miałeś supermoc "Radar z Wrogami" Co jest nieprawdą, w rundzie posiadałeś supermoc "Aimbot". CELNY Strzał który oddałeś z rampy w kierunku terrorysty który był za tzw "Jedynkami" na bomside B mapy "de_nuke" na bank nie był przypadkowym strzałem gdyż terrorysta używał shifta i nie mogłeś go słyszeć tym bardziej z tak daleka a zadałes mu obrażenia w ilości 99 punktów zdrowia.

Przeglądając twój profil posiadasz jedną aktywną blokadę VAC, która mówi sama za siebie. (tak, tak, pewnie konto ukradzione, to nie ty, to złodziej) 

Kończąc.. Gubisz się w tym co nam mówisz i co jest zgodne z prawdą. Jak dla mnie brak UB. 

P.S Kultury trochę życzę. Pozdro!

Cytat

2024-06-18 17:58:10.838 +02:00 [INFO] (cssharp:qRandomSkills) GRACZ 𝑵𝒊𝒌𝒐 WYLOSOWAŁ qrandomskills.skillAimbot

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2024 o 18:44, Nikolaus napisał(a):

Nick: Niko
Wycinek z konsoli(bez IP)*: nie mg znalezc tego
Serwer: Super Moce Wingman
Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:456731477&advType=steamid

Na mapie Nuke, raz po raz obserwowalem was, dochodzilo do perfidnych skanow przez drzwi w chwili wychylenia enemy za drzwi ktory szedl shiftem. Nie byla to jedna jedyna runda w ktorej miales radar bo o to Ci chodzi. W az tak duzego farta nie wierze ze zawsze skanujesz w odpowiednim monecie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności