Skocz do zawartości

Potrzebny skrypt [AWP]


Kokolot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na wstępie przepraszam, jeżeli temat jest w złym dziale.  :sweat:
Przechodząc do prośby, potrzebowałbym skrypt do awp. Znalazłem kilka w google, ale żaden z nich nie był tym czego potrzebuje.
Chodzi mi o to, aby po naciśnięcie scrolla, działo sie to:
pojedynczy zoom ---> strzał ---> szybka zmiana na nóż i z powrotem na awp
Chciałbym aby cały ten ciąg odbywał się najszybciej jak się da.
Jako że w ogóle nie znam się na pisaniu skryptów i bindów do cs'a, nie wiem, czy zrobienie tego jest w ogóle wykonywalne.
Jeżeli ktoś ma umiejętności i czas, to proszę o sporządzenie tego skryptu.  :wink:
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem spróbować coś samemu i udało mi się zrobić takiego binda:

bind "MOUSE3" "+attack2; wait; +attack; wait; lastinv; wait; lastinv"

 

Działa, ale po pierwszym użyciu blokuje się przycisk mouse1 i broń cały czas strzela. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne są takie skrypty. Przynajmniej nie z taką kombinacją. Jeśli zmienisz po strzale awp na nóż, nie będziesz w stanie oddać drugiego strzału, więc sam pomysł głupi. Masz ode mnie skrypty na fast zooma. Wrzucasz go najlepiej do userconfiga./////////////////////////////////////////////////;alias FAST.ZOOM "ZOOM.ON;FAST.SHOT;ZOOM.OFF";alias ZOOM.ON "+attack2;wait;-attack2;";alias FAST.SHOT "+attack;wait;-attack;";alias ZOOM.OFF "lastinv;wait;lastinv";bind mouse3 FAST.ZOOM//////////////////////////////////////////////////

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle napisałem z tą zmianą na nóż. Chodziło mi o bind, który wykonuje za mnie te czynności:

PPM -> LPM -> Q -> Q

 

Ale dzięki za Twój skrypt. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Q możesz samemu wciskać. Trudno jest wymasterować te fast zoomy, nie mówiąc o zwykłym prawy > lewy. Masz jakiś celownik albo kropkę na ekranie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ciężkie to jest. Grasz długo w cs'a? Po kilku tygodniach/miesiącach nie będziesz tego już potrzebował :) Tylko uważaj, bo awp czasem odmawia posłuszeństwa. Może warto dopisać jeszcze jeden wait. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności