Skocz do zawartości

Skarga na graczy [SuperMoce]


Sahito

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick - Mirek proktolog

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz

3. Nick oskarżonego: desnof , 1 , dracula 

4. Steam_ID oskarżonego: Niestety nie posiadam ale w reportach ktore wyslalem napewno powwiny byc

5. Data i godzina zdarzenia - 9.08.24 22:10~

6. Mapa - mirror_mirage

7. Opis sytuacji: 

Szanowny Zespole Wsparcia,

Zwracam się do Państwa z prośbą o interwencję w związku z nieodpowiednim zachowaniem, którego doświadczyłem podczas rozgrywki w grze Counter-Strike 2. Chciałbym zgłosić trzech graczy o pseudonimach "desnof", "1" oraz "dracula", którzy w znaczący sposób naruszyli zasady fair play oraz kultury osobistej.

Podczas gry, o której mowa, wspomniani gracze dopuszczali się następujących naruszeń:

Obrażanie mnie oraz mojej rodziny: Gracze regularnie używali obraźliwego języka, wyrażając się w sposób wulgarny i obraźliwy, co miało na celu poniżenie mnie oraz mojej rodziny. Takie zachowanie jest nie tylko niezgodne z zasadami społeczności, ale również niezwykle szkodliwe dla atmosfery rozgrywki.

Przekazywanie informacji przeciwnikom: Gracze desnof, 1 i dracula świadomie przekazywali informacje drużynie przeciwnej, co skutkowało niesprawiedliwą przewagą przeciwnika. Takie zachowanie jest niezgodne z duchem gry oraz zasadami fair play.

Proszę o przeanalizowanie załączonego filmiku, na którym znajdują się dowody na wyżej opisane zachowanie. Mam nadzieję, że zostaną podjęte odpowiednie kroki, aby zapobiec powtórzeniu się takich incydentów w przyszłości.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej skargi i oczekuję na Państwa odpowiedź.

Z poważaniem,
Mirek Proktolog

8. Dowody:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności