Skocz do zawartości

ub


Famas

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:18Kontakt (GG/e-mail/steam):gg,email,skype i nawet telefonKiedy zaczynałeś grę w cs:dawno temuDoświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów:dużęIle masz wolnego czasu?:mnóstwoDlaczego starasz się o to stanowisko?:Ponieważ znam sie na tymUżywałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich):parę dni temu po raz pierwszy użyłem aima+whWymagania- 50 postów-tak- 50 godzin na forum-tak- Minimum 15 lat-tak- Minimum 2 miesiące na forum-nie ale będzie 

 

Bolu zrezygnowałem z adminowania na ffa poniewaz teraz cały czas poświęcam forum co widać po mojej aktywności.

Chciałem odejść z wiadomych przyczyn(chodziło o wuwunia) ale ta sprawa sie wyjaśniła więc zostaje

Na czitach się znam:) Jezeli ty dajesz demko ze zlagowanego hltv lub kręconego przy pingu +100-200 to nie podejmę się oceny tego demka.

Edytowane przez Famas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

-tylko 1 wymagania nie spełnia

 

Krypton to nie znaczy,że jak ty nie dostałeś UBTEAM to on też,nie ma dostać.

P.S.-_- proszę o ogarnięcie tego ziomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem znowu na NIE, nie wszystkie wymagania spełnione. Masz mniej niż miesiąc aktywne konto, mało się znasz na haxach i jeszcze wczoraj chciałeś odejść. Dodatkowo, miałeś admina na FFA (przegrane 18 h) i rangę redaktora, i się z tego zrzekłeś. Także widać, że jesteś zbyt zmienny. Skąd niby byłaby pewność, że za tydzień znowu będziesz chciał odejść?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spełnione wszystkie wymagania.Jest teraz dużo UB, a jak już coś to wolałbym wybrać bardziej ustabilizowaną psychicznie osobe :)Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz po co są wymagania ? Żeby coś dostać musisz je wszystkie spełniać.Wszyscy co składali podania o UB Support musieli spełniać wszystkie wymagania, a ty 1 nie spełniasz.Jak będzie wszystko OK napisz podanie.NIE- za krótko jesteś z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Na NieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności