Skocz do zawartości

Redaktor IceT


Gość IceT

Rekomendowane odpowiedzi

Imie :MateuszWiek :15Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach) :2d 51hDoświadczenie w kwestii (ten dział w którym chcesz być np Wywiady/dzienniki/tygodniki itp) :ŚrednieZnajomość z większością użytkowników:No raczej jestDlaczego ja ?Ponieważ,jest mało redaktorów i chce robić wywiady bo,kiedyś robiłem i mam troche doświadczenia jako redaktor.I lubię robić wywiady.Mam dużo wolnego czasu i nie mam co robić.Chcę zostać u was na sieci redaktorem ponieważ,to wspaniała sieć w której będę mogł się rozwijać jako redaktor.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiesz jakie masz doswiadczenie ,gdzie byles redaktorem to dam tak .

 

Edit:

Jestem na nie ,nie wiem czy byles redaktorem naprawde ,bo na innych serwerowniach ,jeszcze tego nie widzialem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będziesz robić wywiadów, ponieważ jest ich dużo. 

Ja jestem na nie ponieważ redaktorów jest wystarczająco.

Na forum jesteś, tak jakoś mało widoczny, masz admina więc najpierw go ogarnij, z twoją ortografią też nie jest najlepiej, ja na twoim miejscu spróbowałabym za tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę pisał o grach lub o czymś innym

Na  NIE

 

Powody:

-Ortografia

-Wiek

-Bedziesz pisal o grach?   REDAKTOR ma sie zajmowac Forum,serwerami i pisac co sie na nich dzieje Jacy sa admini

 

NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swag ? Redaktor ma sie zajmowac serwerami ? Pisac co sie o nich dzieje ? Jest dzial dla redaktora o grach wiec moze zostac redaktorem z gier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności