Skocz do zawartości

Apelacja o UB na Supermocach


zawijam

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: zawijam
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Nie wiem za chuja co tu dać, więc daje coś takiego xD, chyba wywalilem all ipki
`mlk g4skins dołącza do gry.
[SteamNetSockets] [#3824310259 UDP steamid:[email protected]:27015 'server'] closed by peer (2039): NETWORK_DISCONNECT_KICKED
[NetSteamConn] Steam Net connection #3824310259 UDP steamid:[email protected]:27015 'server' closed by peer, reason 2039: NETWORK_DISCONNECT_KICKED
[Networking] NETWORK_DISCONNECT_KICKED
[NetSteamConn] Closing Steam Net Connection on socket 'client' to , handle #3824310259 (0 (null))
[NetSteamConn] CloseSteamNetConnection handle #3824310259 (userdata 0)
[NetSteamConn] Disassociating NetChan server @ () from Steam Net Connection handle #3824310259 (userdata 0)
[NetSteamConn] Removing Steam Net Connection for handle #3824310259
[Client] Disconnection during connection phase. Sign-on state: 6 (SIGNONSTATE_FULL). Disconnect reason: 39 (NETWORK_DISCONNECT_KICKED).
[Client] CL:  Server disconnected: 39: NETWORK_DISCONNECT_KICKED
[VProf] 
[VProf] -- Performance report --
[VProf] Summary of 112517 frames.  (27594 frames excluded from analysis.)
[VProf] FPS: Avg=102.3, P1=49.6
[VProf] 
[VProf]                                                       All frames         Active frames   
[VProf]                                                         Avg    P99        N    Avg    P99
[VProf] ---------------------------------------------------- ------ ------   ------ ------ ------
[VProf]                                           FrameTotal   9.77  20.15   112517   9.77  20.15
[VProf]                                     Client Rendering   4.26   7.49   112517   4.26   7.49
[VProf]                                    Client Simulation   2.84   5.15   112517   2.84   5.15
[VProf]                                       Frame Boundary   2.79   5.53   112517   2.79   5.53
[VProf]                                           Prediction   0.93   2.69   112517   0.93   2.69
[VProf]                                           PanoramaUI   0.76   2.23   112517   0.76   2.23
[VProf]                                          Unaccounted   0.68   2.42   112517   0.68   2.42
[VProf]                                      LowLatencySleep   0.55   4.05   112517   0.55   4.05
[VProf]                                        Interpolation   0.48   1.03   112517   0.48   1.03
[VProf]                                                  HUD   0.40   1.44   112517   0.40   1.44
[VProf]                                           Networking   0.37   1.22   112517   0.37   1.22
[VProf]                                     Client_Animation   0.29   0.82    69733   0.47   0.88
[VProf]                                       Client Physics   0.25   0.75   112517   0.25   0.75
[VProf] LatchAndSaveLastSimulationValuesForInterpolationList   0.19   0.45    69733   0.30   0.49
[VProf]                          InterpolatedVar_NoteChanged   0.17   0.44    97287   0.20   0.46
[VProf]                                  Client Input/Output   0.12   0.54   112517   0.12   0.54
[VProf]                                   CalcAnimationState   0.11   0.22   112486   0.11   0.22
[VProf]                                           Javascript   0.04   1.16     5122   0.82   2.15
[VProf]                                                Magic   0.01   0.47     2590   0.33   0.94
[VProf]                                           FileSystem   0.01   0.00       89   7.01  99.69
[VProf]                                       SoundOperators   0.00   0.00       52   0.40   1.89
[VProf] 
[VProf] VProfLite stopped.
[Client] CL:  Disconnecting from server: NETWORK_DISCONNECT_KICKED

Serwer: Losowe supermoce
Link do bana:  https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=zawijam&advType=name (chyba o to chodzilo chvj wie)


No co, generalnie nie wiem kto ale jakis administrator dal mi bana za wallhacka, którego nawet nie miałem. Polecałbym najpierw sprawdzić za co się banuje a nie na daremno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowem wstępu, nie mam pewności, że dowód w postaci krótkiego dema jest wystarczający. Po wejściu na SPECTATE gracz wie, że ktoś może go obserwować, zauważyłem wtedy, że stanął na krótkiego afk, jakby wyłączał cheaty.

Link do dema:https://www.mediafire.com/file/al8aliwc6a34p28/pandoragejt.mp4/file

Gracz robi totalnie dobre akcje, otwiera tabelę z miażdżącą przewagą, a nagle gdy jest sprawdzany gra "dziwnie" :)
Najważniejszym powodem bana jest skanowanie przez ściany, nie mam na myśli strzelania a sprawdzania czy ktoś jest w danym miejscu.
Pierwsze 15 sekund, frag i patrzenie w prawy róg dolnego trupa?
Dalej - słyszy strzały na site, idzie tam, rzuca palaka bo nie wie gdzie jest gracz po czym przez ścianę celuje już na gracza
35 sekunda - sprawdził, że jest na daleko i mógł dalej palić głupa.
53 sekunda - usłyszał strzały i rzuca granat, po czym widzi, że gość jakoś za szybko się zbliża i równo z nim chowa się za ścianą.
1.25 - celowanie na głowę enemy (w dodatku nie tego co trzeba, możliwe, że tu był to przypadek)
2.43 - dziwna akcja, ale w granicach rozsądku, że chowa się przed midem i może podejrzewać, że ktoś tam jest, jednak po chwili rzuca granat i ucieka bez obaw?
Dalej zabija 2 typów, gdzie nie było słychać ani jednego kroku, po czym bez sprawdzania miejscówek wchodzi na longa
Widzi, że gracz jest na site, skrada się po czym wchodzi jak gdyby nigdy nic bo typ ginie.
3:30 - No nie róbmy sobie jaj, widać co robi - sprawdza czy jest clear i wchodzi jak do siebie na nożu.
3:52-3:54 przez ścianę i smoke najeżdża na gracza. To może być przypadek, ale nie sądzę.
Następną rundę chyba ktoś inny za niego grał.
5:55 - 6:00 - wchodzi jak do siebie, ale jednak sprawdzi okno i wyjście po prawej, czego wcześniej nie zrobił ani razu
Ostatnia akcja za co wklepiłem mu bana to moment, w którym rzuca nade dokładnie na gracza.

Osobiście uważam, że nie była to czysta rozgrywka bo z tym movementem *(w czasie sprawdzania) powinieneś tabelę raczej zamykać. Kilkanaście rund wcześniej już dostawałem zgłoszenia a gdy wszedłem nagle skill ustał, zostało tylko to co wyżej wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szybki Billy napisał(a):

Słowem wstępu, nie mam pewności, że dowód w postaci krótkiego dema jest wystarczający. Po wejściu na SPECTATE gracz wie, że ktoś może go obserwować, zauważyłem wtedy, że stanął na krótkiego afk, jakby wyłączał cheaty.

Link do dema:https://www.mediafire.com/file/al8aliwc6a34p28/pandoragejt.mp4/file

Gracz robi totalnie dobre akcje, otwiera tabelę z miażdżącą przewagą, a nagle gdy jest sprawdzany gra "dziwnie" :)
Najważniejszym powodem bana jest skanowanie przez ściany, nie mam na myśli strzelania a sprawdzania czy ktoś jest w danym miejscu.
Pierwsze 15 sekund, frag i patrzenie w prawy róg dolnego trupa?
Dalej - słyszy strzały na site, idzie tam, rzuca palaka bo nie wie gdzie jest gracz po czym przez ścianę celuje już na gracza
35 sekunda - sprawdził, że jest na daleko i mógł dalej palić głupa.
53 sekunda - usłyszał strzały i rzuca granat, po czym widzi, że gość jakoś za szybko się zbliża i równo z nim chowa się za ścianą.
1.25 - celowanie na głowę enemy (w dodatku nie tego co trzeba, możliwe, że tu był to przypadek)
2.43 - dziwna akcja, ale w granicach rozsądku, że chowa się przed midem i może podejrzewać, że ktoś tam jest, jednak po chwili rzuca granat i ucieka bez obaw?
Dalej zabija 2 typów, gdzie nie było słychać ani jednego kroku, po czym bez sprawdzania miejscówek wchodzi na longa
Widzi, że gracz jest na site, skrada się po czym wchodzi jak gdyby nigdy nic bo typ ginie.
3:30 - No nie róbmy sobie jaj, widać co robi - sprawdza czy jest clear i wchodzi jak do siebie na nożu.
3:52-3:54 przez ścianę i smoke najeżdża na gracza. To może być przypadek, ale nie sądzę.
Następną rundę chyba ktoś inny za niego grał.
5:55 - 6:00 - wchodzi jak do siebie, ale jednak sprawdzi okno i wyjście po prawej, czego wcześniej nie zrobił ani razu
Ostatnia akcja za co wklepiłem mu bana to moment, w którym rzuca nade dokładnie na gracza.

Osobiście uważam, że nie była to czysta rozgrywka bo z tym movementem *(w czasie sprawdzania) powinieneś tabelę raczej zamykać. Kilkanaście rund wcześniej już dostawałem zgłoszenia a gdy wszedłem nagle skill ustał, zostało tylko to co wyżej wymienione.

"Pierwsze 15 sekund, frag i patrzenie w prawy róg dolnego trupa?" w takim momencie gdy jestem w takim a nie innym miejscu patrzy sie co najwyzej trupa/shorta/mida. Jako tt musze pushowac a wiec patrzylem sie na trupa zeby ktos mi nie wyjebal pizdy nagle. Jak widac na demku nikogo tam nie bylo, wiec w czym problem?
"Dalej - słyszy strzały na site, idzie tam, rzuca palaka bo nie wie gdzie jest gracz po czym przez ścianę celuje już na gracza" Nie celuje na gracza przez ściane, jak zauważysz widać jego głowe.
"35 sekunda - sprawdził, że jest na daleko i mógł dalej palić głupa." Bez sensu, ziomek holdował longa, więc sprawdziłem CT
"53 sekunda - usłyszał strzały i rzuca granat, po czym widzi, że gość jakoś za szybko się zbliża i równo z nim chowa się za ścianą." - Normalna reakcja, rzuciłem nade i miałem animacje wyciągania przez co nie mozna strzelac. Wiec logiczne jak slysze go a tym bardziej widzialem ze zabil ziomka to chowam sie abym mogl oddac jakikolwiek strzal
"1.25 - celowanie na głowę enemy (w dodatku nie tego co trzeba, możliwe, że tu był to przypadek)" tepneli mnie nie rozumiem o co ty przypierdalasz się
"2.43 - dziwna akcja, ale w granicach rozsądku, że chowa się przed midem i może podejrzewać, że ktoś tam jest, jednak po chwili rzuca granat i ucieka bez obaw?" Sytuacja wyglądała tak, iż miałem iść mida lecz przy longu zabitych zostało 2 teammate, z racji ze mam aimbota (skill taki wylosowany) to nie jest problem ich zabic wiec tam poszedlem (Dalej zabija 2 typów, gdzie nie było słychać ani jednego kroku, po czym bez sprawdzania miejscówek wchodzi na longa - tu tez sie odwolalem do tego, ze zabili teammate wiec tam poszedlem)
"Widzi, że gracz jest na site, skrada się po czym wchodzi jak gdyby nigdy nic bo typ ginie." Nie widze, tylko idę po prostu longiem, nie sprawdziłem cara gdyż ziomek był na shorcie a więc sprawdzałem ct.
"3:30 - No nie róbmy sobie jaj, widać co robi - sprawdza czy jest clear i wchodzi jak do siebie na nożu." - Nie wchodze jak do siebie na nozu, przeszedlem kawalek na nozu  a potem to ogarnalem co sie dzieje flasha rzucilem i sie wjebalem jak do siebie proste
"3:52-3:54 przez ścianę i smoke najeżdża na gracza. To może być przypadek, ale nie sądzę." - jak celuje z tt spawnu na ct spawn to tez jest jak wh? Czysty przypadek ze na niego najechało
"Następną rundę chyba ktoś inny za niego grał." nie rozumiem o chuj tu chodzi zbytnio, wjezdzam se na b typa widze jakis delay umyslowy mam i chce go zajebac i znika, no takie są efekty picia alkoholu
"5:55 - 6:00 - wchodzi jak do siebie, ale jednak sprawdzi okno i wyjście po prawej, czego wcześniej nie zrobił ani razu" - a co z tym związanego? Nie rozumiem tutaj również o co sie mozna przyjebac, sprawdzilem to sprawdzilem
"Ostatnia akcja za co wklepiłem mu bana to moment, w którym rzuca nade dokładnie na gracza." Zostawię to bez komentarza, rzucilem randomowo na ct mialem nadzieje ze odbije sie od tego boxa ;)

"Osobiście uważam, że nie była to czysta rozgrywka bo z tym movementem *(w czasie sprawdzania) powinieneś tabelę raczej zamykać. Kilkanaście rund wcześniej już dostawałem zgłoszenia a gdy wszedłem nagle skill ustał, zostało tylko to co wyżej wymienione."
Osobiście uwazam ze posiadasz za małą wiedzę na sprawdzanie uczciwości innych graczy bo podstawowych rzeczy nie wiesz, za minimalne rzeczy które są nawet ze przypadkiem typu iz spojrzalem na typa bedac na site b przez smoke na typa na ct to jest istny przypadek.


## TEZ DODAM - "stał na afku jakby wylaczal cheaty" - nie wiem czy jest wgl mozliwosc wylaczenia ich in game ale tam nie znam sie, stalem afka bo na chwile od komputera odszedłem, czysty przypadek

Edytowane przez zawijam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności