Skocz do zawartości

Typowe podanie.


Gość Red Rox

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Red Rox
1. Serwer: FFa
2. Nick: TypowyGracz +
3. Imię: Filip
4. Wiek: 16
5. Znajomość Amxx(0/10): Teoria (znajomość komend) - 8, praktyka - 0 (nigdy admina nie miałem, kiedyś musi być pierwszy raz ;)
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak, rzadko używane.
7. Składka(Tak/Nie): Tak, lecz zależy od kwoty i sposobu płatności.
8. Czas spędzony na forum: 10h 30min
9. Opisać siebie: Jestem spokojnym człowiekiem, relaksującym się przy Counter_strike'u. Coraz rzadziej wchodzę na serwer
z powodu małej ilości osób, która wynika z dużej liczby cheatów.
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Poniekąd odpowiedziałem na to pytanie wyżej. Ponadto chciałbym pomóc i mieć
jakiś pretekst do częstszego wchodzenia na serwer.
11. Linki do reklam: Zrobię, jeżeli zobaczę że mam jakiekolwiek szanse na zostanie adminem.
12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; jeżeli jest to "ukrywane" wh to ss'y, jeżeli aim/sh to perm.
 -Gdy ktoś nadużywa micro; ostrzeżenie -> kick -> ban na kilka minut
 -Nadużywa Kultury na serwerze; ostrzeżenie -> kick -> ban na kilka minut
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): nonsteam
 
#EDIT
SwiRR - konto było robione do ssów prawie 2 tyg. temu, więc nie mów mi, że zrobiłem je dla podania. Może mam mało postów, ale nigdy nie przepadałem za czynną aktywnością na forach. ;)
 
#EDIT2
Reklamy dodane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na prawdę jesteś świrem. Zobacz, data rejestracji 10 maja, a dzisiaj jest 23. To że nie nabija jak ty postów, nie znaczy że założył konto dla podania. Co więcej, jest na forum dłużej niż ty. Nie udzielaj się nawet chłopie, bo ani razu nie byłeś na FFA. Co do samego podania, reklamy są obowiązkowe, chcesz czy nie chcesz, jesteś pewien werdyktu, czy nie. Ja osobiście jestem na TAK, ale dorób reklamy proszę. Szkoda, że nie masz steam, to nie jest duży wydatek (okolice 10-15 złotych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Przyjęty. Pisz na PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności