Skocz do zawartości

Skarga na nieogarnietego admina


Norinna

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Zabijaka # Olcia

2.Nick admina/gracza który zawinił: MGotze
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina:  18.00
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Admin senrox,Swag
6.Opis sytuacji: Przywitałam sięgrzecznie z Senroxem,powiedziałam na niego żartobliwie "Senrox to ciota;D ". DOstałąm od admina MGorze bana za "obraze" Skoro koleś nie zna stosunkó miezy mną a Senroxem to po co się wchrzania? Zdenerwował się na mnie przedtem,bo NIBY z mojej winy zarazily go zombie;)
Ban tdo 3 h nie podlega dyskusji? To nie ma sensu. Wnioskuje z tego,że admin ma prawo bezpodstawnie banować do 3 h...

 

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Powod: 'Obraza'[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_0:4:2007441781'[AMXBans] Twoje IP: '82.160.18.70'[AMXBans] =======================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł to inaczej zrozumieć, a admini pomagają sobie nie raz 2 admin banował gracza za to że mnie obraził. 

A ta zasada bany do 3h nie podlegają skargom, nie jest bezsensu. 

 

Admin zbanował słusznie, jak by bardziej znał regulamin to by ci dał 3h, więc nie marudź. 

 

1. Słuszny ban 

2. Bany do 3h nie podlegają skargom.

 

Uznajmy temat za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Wam radził powiedzieć sobie nawzajem "przepraszam" bo tu jakoś się chyba nie lubicie :/. Uff dobrze że ja z Wami jestem dobrze zaprzyjaziony :)) Dla mnie to Olcia jest spoko i MGotze :)PS: Fajnie by było się pogodzić :D Znaczy tak ogólnie.. Ludzie to Tylko gra! :PP Z zombie moda miejmy przyjemność, a nie skargi :PP

Edytowane przez Truskawkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wejde na serwer żartobliwie powiem cześć pedałki i dostane od każdego admina po 1 h za obraze ??? 

 

Gotze najpierw upominasz potem dajesz bana !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę to, że gdy piszecie na czacie ogólnym (do zm i ludzi) to każdy to widzi, rozumiesz? I potem ktoś może na Senroxa takie same odzywki dawać jak Ty. Jeśli masz zamiar używać takiego słownictwa do administratora, pisząc to tam, gdzie każdy to widzi, to nie dziw się, że dostajesz kary. Ban jak najbardziej, skarga nie potrzebna. Temat do zamknięcia.  HapajKule nie ma to jak nabijanie postów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Maniak , mam calkowicie gdzies ,czy zwracasz sie na powaznie czy zartobliwie ! Truskawkowy za co ja mam przepraszac ,nie moja wina ,ze sie nie trzymala regulaminu ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGotze, nie że będziecie sie przepraszać tylko sie pogodzić, bo napisał Truskawka "to tylko gra" więc chyba lepiej być w zgodzie niż w kłótni, nie? ;) Temat do zamknięcia, bo sie spam robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Ban słusznyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności