Skocz do zawartości

Podanie na Moderatora by Fresh


FreshFreshFresh

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Przemek
Wiek: 21 lat
Staż na forum: Od Stycznia to tak 5/6 miesięcy
Doświadczenie w moderowaniu: Dużo wiem o tej "dziedzinie"
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Dzień w dzień siedzę na forum od 7 do 9h.
Dlaczego właśnie Ty: Ponieważ myślę że ogarnę tą posadę i się spiszę, będę próbował pomagać Blipowi, Buźce ( -_ - ), Diablowi ( Diablo tak jakby się nieliczy bo nie ma internetu :( A ja w tym czasie bym ogarniał za niego. ). Można dać Moderatora na okres próbny ;)

 

 

 

 

@

Blip, ja zachowuje kulturę i zachowanie, nie jak ty co masz zmienne zachowanie na SB

 

maV, gdzie spamuję ?

 

 

 

 

Wymagania !

1. Brak Warnów (Obowiązkowo)  OK
2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo)  OK
3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo)  OK
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo)  OK
5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo)  OK
6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo)  OK
7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo)  OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR on siedzi dłużej na od ciebie na forum. On ma żone i inne obowiązki więc wiesz.. A Co do podania to jestem na tak. Pamiętam tą nie moją sytuację z tobą ale wszystko się wyjaśniło. Jestem na tak ponieważ osiągnąłeś doświadczenie i dojrzałość więc jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Nie, nie wydaje mi się że jesteś dobrą osobą na to stanowisku sądząc po twoich niektórych zachowaniach.

 

edit.

Podwójne Nie, jeśli uważasz że daje warny "za nic" to nie znasz regulaminu forum i nie możesz tym samym go egzekwować i to cię dyskwalifikuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wymagania , czyli duży + dla ciebie , wiek duży atut , kultura osobista jak najbardziej , ogar , Czyli duże TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak siedzisz już tu długo więc dlaczego by nie :)

 

Blip a ty dajesz warny za nic

 

 

 Ciekawie tylko ani jednego odwołania od warna nie widziałem czyli były słuszne | Blip ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Za duzo gadasz i mało robisz.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności