Skocz do zawartości

Brak dostępu na serwer.


Gość Red Rox

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Red Rox

Witam, od wczoraj mam problem z waszym serwerem. Kiedy na niego wchodzę, wyświetla mi się taki komunikat:

"Twoja siec zbanowano, kup steama, sciagnij patch 42 ZPC lub zaloz konto NEO na forum"
Czytałem, że jest to za sprawą pluginu, który banuje na zakres ludzi ze zmiennym IP (które posiadam). Nie wiem dokładnie jak to działa, bo się tym nie interesuję, ale mam nadzieję, że da się to jakoś "naprawić".
 
Kolejną sprawą jest brak dostępu do forum na Google Chrome. Wchodząc na forum pokazuje mi się to:

* Invision Power Services * IP.Board v3.4.4 * Main public executable wrapper. * Set-up and load module to run * Last Updated: $Date: 2013-02-26 08:08:06 -0500 (Tue, 26 Feb 2013) $ * * * @author $Author: mark $ * @copyright © 2001 - 2009 Invision Power Services, Inc. * @license http://www.invisionpower.com/company/standards.php#license * @package IP.Board * @link http://www.invisionpower.com * @version $Rev: 12025 $ * */ define( 'IPB_THIS_SCRIPT', 'public' ); require_once( './initdata.php' );/*noLibHook*/ require_once( IPS_ROOT_PATH . 'sources/base/ipsRegistry.php' );/*noLibHook*/ require_once( IPS_ROOT_PATH . 'sources/base/ipsController.php' );/*noLibHook*/ ipsController::run(); exit();

Mogę wejść jedynie na innej przeglądarce, bądź na Chromie w trybie "incognito".

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdź na next, co do drugiego problemu to wyczyść pamięć przeglądarki na chrome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2 [FFA] Cs-Classic.pl [V.I.P] | | Pukawka.plFFaOgólne" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności