Skocz do zawartości

Serwer glosowy


Gość SWAG

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

mam propozycje aby zakupic ,,serwer glosowy teamspeak3" iz widze ze siec sie coraz szybciej rozwija i coraz wiecej ludzi dochodzi do was aby pograc na serwerze ,,CDM, ZM, FFA i DR" Dlatego wydaje mi sie ze bylo by lepiej gdyby powstal taki ,,TeamSpeak3", Aby gracze mieli bezsposredni kontakt z Jakim kolwiek ,,Adminem serwer na ktorym graja" oraz zeby sobie pogadac o swoich sprawach 

 

 

Mam nadzieje ze nie bedzie niemilych kom... :)

 

 

 

Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem bardzo tani hosting

 

net-speak.pl

 

25slotow od 16.00 SMS za miesiac

 

20 slotow za  12.80 SMS za miesiac

 

15slotow od 9.75zl SMS za miesiac

 

ale wydaje mi sie ze 15slotow narazie by wystarczyl, zawsze sie mozna jakos zlozyc na Serwer Glosowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No tak, byle jaki, ważne że tani a potem polecą ataki DDoS i nas wypierdolą. ^ ^Serwer Team Speak 3 to nie cs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny jak najbardziej, ale trzeba by było  bardziej zorganizować począwszy od składki do wyboru  serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FreshFreshFresh Wyabcz mi ale BF2+FFA czyli wymienilem a co do tego Serwera glosowego Polecam naprawde bardzo svoice.pl oraz net-speak.pl 

 

Jak kupicie takie tanie to bedzie z nimi duzo problemow gdyz mailem Ts3 na net-speak i svoice ale dla mnie najlepeij sprawdzil sie net-speak 

 

Dlaczego?:

 

masz tam panel gdzie masz podglad na caly Ts3

mozesz dodawac normalnie rangi przez panel na stronie www.

 

I nierobic jakiegos tak zwanego ,,skreta" ze kupicie jakis ,,VPS" i zrobic z niego Ts3 to powodzenia zoabczymy jakie beda lagi na tym

 

Ale osobiscie poleca Net-speak.pl chyab ze ktos ma inne propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem bardzo tani hosting

 

net-speak.pl

 

25slotow od 16.00 SMS za miesiac

 

20 slotow za  12.80 SMS za miesiac

 

15slotow od 9.75zl SMS za miesiac

 

ale wydaje mi sie ze 15slotow narazie by wystarczyl, zawsze sie mozna jakos zlozyc na Serwer Glosowy :)

To żeś kolego dojebał. Net-Speak składa się na DDoS 100mb floodu gwarantowanego.

 

VPS to koszt 20-30 złotych miesięcznie, ale postawisz ze 200 slotów.

 

http://vipower.pl/

Co z tego że kupisz VPS i postawisz na nim 200 slotów jak bez firewalla też max 1gb zależy od światłowodu i leży.

 

Lepiej kupić taki serwer z zaufanego nawet trochę droższego hostingu, a nie z jakiejś nieznanej taniochy.

Polecam HosTeam

 

FreshFreshFresh Wyabcz mi ale BF2+FFA czyli wymienilem a co do tego Serwera glosowego Polecam naprawde bardzo svoice.pl oraz net-speak.pl 

 

Jak kupicie takie tanie to bedzie z nimi duzo problemow gdyz mailem Ts3 na net-speak i svoice ale dla mnie najlepeij sprawdzil sie net-speak 

 

Dlaczego?:

 

masz tam panel gdzie masz podglad na caly Ts3

mozesz dodawac normalnie rangi przez panel na stronie www.

 

I nierobic jakiegos tak zwanego ,,skreta" ze kupicie jakis ,,VPS" i zrobic z niego Ts3 to powodzenia zoabczymy jakie beda lagi na tym

 

Ale osobiscie poleca Net-speak.pl chyab ze ktos ma inne propozycje :)

Chcesz to kup i prowadź go sam bo na net-speaku gówno zdziałasz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Za tydzień lub dwa będzie serwer.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności