Skocz do zawartości

Aguska sie wita


Aguska87

Rekomendowane odpowiedzi

Heej no to najpierw wielkie Hej dla kazdego  :D

 

Przyszlam tu z powodu cod mod , jest to najpopularniejszy cod mod w polsce i chcialam tu zagrac , az sie nie moglam doczekac az sie zwolni slot :D . Bylam na bardzo wielu serwerowniach . Mam skilla do cod mod . Dzisiaj koledzy / kolezanki ktorzy ze mna grali to chyba to wiedza i widzieli   :D juz kupilam premke w sumie to dostalam od mojego brata jako podarunek na powitanie na serwerze , pochodze z bogatej rodziny wiec brat mi kupil kazda premke , xxl s-p , i p . Ja nie jestem dla show off ze mam duzo kasy , nie znam tu nikogo poza moim bratem . Nicku nie podam bo mi nie pozwolil :< . Wiec chciala bym sie z kims zapoznac , moze nawet blizej :* . Latek mam 16 pochodze z londynu ( londyn jest w anglii ) smutasno mi ze jestem w anglii ale tutaj juz jestem 8 lat , mam kolegow i kolezanki ale chlopaka nie mam ^.^ . Jak mi smutno to zawsze moj sliczny kotek mnie pociesza i kocham jak on na mnie patrzy tym swoim pieknym wzrokiem i to wlasnie mnie pociesza jego wzrok tak wiem jestem dziwna :D

 

No to nic :D to chyba na tyle zapraszam na cod'a 

 

Q i A 

 

Q1 ) Czy mam zamiar wrocic do polski ?

A) Niee w anglii jest fajnie mamy duzo wycieczek wczoraj wrocilam z wycieczki do hiszpanii . bylismy tam tydzien . Przede wszystkim mamy duzo wolnego :D . 6 miesiecy szkoly i 6 wolnego fajnie nie  ?

 

Q2 ) Mam chlopaka jak nie to czy szukam na real ?

A) Nie nie mam chlopaka i tak szukam :* moj wymarzony chlopak to lekko dlugie wlosy , blondyn wysoki nie gruby  ( Nie nasmiewam sie z grubo skurnych ) i zeby byl fajny i mnie nie zucil po 2 tygodniach dla innej . 

 

Q3) Mam problemy z ortografia ? 

A) Czasami moge popelnic blad nikt nie jest idealny . 

 

 

Ale sie rozpisalam , dobra zapraszam na cod . Heeej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc Jak masz skill'a do headshotow to wbij na ZombiMod'a jest fastdl (na szczescie) :D

 

Zaprasszam ciebie HOT 16-nastko na ZombiModem zobaczymy tego twojego SKILLA i moze ci sie serwer spodoba

 

Goraco zapraszam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc Jak masz skill'a do headshotow to wbij na ZombiMod'a jest fastdl (na szczescie) :D

 

Zaprasszam ciebie HOT 16-nastko na ZombiModem zobaczymy tego twojego SKILLA i moze ci sie serwer spodoba

 

Goraco zapraszam ^^

Sorka ale na zm mam lagi i to straszne lagi . Jak juz to ffa / only dd2 / cod mod / bf2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności