Skocz do zawartości

Serwer call of duty 350 lvl. WERSJA BETA


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,Dzisiaj wystartował serwer Beta, dokładniej mod Call of Duty. Maksymalny lvl na serwerze - 350Na razie na serwerze jest około 25 klas oraz 50 perkówNa każdą mapę zrobiłem spawny (edytowałem je) by nie było bugów.Stworzyłem "unikalny" sklepik (jeśli można to tak nazwać), w który można kupić/sprzedaćMałe HPDuże HPCiche butyKupon (losowanie)ItemDoświadczenieSprzedać itemKupić monetyDodano także frakcje w opisie klas by łatwiej sie szukało danej klasy.Na razie modeli ani żadnych pluginów, które potrzebują modeli nie będzie.Wymiana w ktorej pokazuje co chcemy wymienićReszte można zobaczyć pod tym IP 193.33.176.64:27015

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly poziom ludzie chca czegos zdobyc a nie sie pruc ze ktos nie ogarnia bo ma za malo hp lub premium jest za 30 pln . Daj np 350.000.000 lvli to zobaczysz ile ci osob wbije . aa ile premek bedzie kupowanych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. chcesz 350k lv lec na ten porypany ediv#### , właśnie ludzie chcą grać na tych małych lv..A premki będą też na tym 350 lv, a ty agusu jeżeli ci się nie podoba ten lv to nie graj, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer konkret! Szczerze mówiąc - nie sądziłem, że na becie będzie 22/25. Jest to jeden z naprawdę dobrych "Slow EXP'ów". Cieszę się, że mogłem pomóc (napisałem plan serwera w notatniku i wysłałem właścicielowi - nie żebym się chwalił).

 

Teraz tylko czekać na oficjalny serwer :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wszystko zostało dodane. Zapraszam na serwer.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności