Skocz do zawartości

WSH_LUBIS


Daniel_TSH

Rekomendowane odpowiedzi

Co to ma znaczyć? dostaje perk Oczy diabła. a wsrh mówi mi że mam dać ten perk dla bruno... niby z jakiej racji ? Kiedy piszę mu że tego nie zrobię, od pisze do mnie " ale ty jesteś nie dojebany" i po chwili dostaje kicka powód: ogarnij sie ??

i że niby co to ma znaczyc. Proszę o zabranie admina dla tego gracza, cham i nic więcej.

 

[ Dodano: 2012-12-02, 10:52 ]

i po wejsciu na serwer na napisaniu do tegoż admina że napisałe skragę, kolejny przykład zachowania

Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Powod: 'zresetuje Pc SB'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '85.193.25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jesteś skarga za SB jak było widać idealnie ,że masz Sb pewnie nie wiesz co to nawet jest . A kick dostałeś bo dałem ci perk żebyś go przekazał albo oddał a nie dla siebie zatrzymał .

 

PS. Weźcie mi admina to zobaczycie czy ktoś będzie ogarniał serwer 45K bo ja siedzę przeważnie dużo więc zależy to od -_- czy wyjdzie to dobrze na serwer czy też źle .

I proszę nie spamować niech wypowie się tylko -_- czy inny H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chcialem od Ciebie żadnych perków ani z toba nie rozmawiałem ani nie prosiłem. A sam przecierz mam tu adma. tylko serwer zbugowal mi steama i tera zamiast sid pokazuje mi valve_id_lan ... i nie moge z niego korzysztac póki -_- go nie zresetuje... ja dalej jestem za kara dla Ciebie, ja od Ciebie nic nie chciałem i nie wiem jeżeli to prawda po co mi to dawales ? trzeba było mi napisac ze mi cos dajesz a nie pózniej wyzywac, wyrzucac i mieszac z błotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bany do 3 godzin nie podlegają skardze.SB to spect bug czyli jak patrzysz na kogoś to ma podwójny model i nie da się go sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności