Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Usuncie z klas od Levela ten eliminator rozrzutu bo to bezsensu dwa strzały  w głowe i ded 

 

Egzekucja- ma AWP 1/1, a zróbcie żeby miała Scouta 1/1 zamiast AWP albo to i to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będzie takiego perku ^ ^I tak jest za dobre, klasa od lvl to nie wiem, czekam na resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak ci nic niepasuje na moje jest dobrze i nic nie powinni zmieniac jedynie komandosa bo jak na 200lv jest za cienki ma tylko 10 dmg

 rybak mowil ze pomysli a ty maniak w wszystkim widzisz problem w perkach ktore sa dobre w klasa ktora jest dobra od 150 lv ! 

powinno zostac tak jak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam:

Można zablokować małe mapy (pool_day, wiocha etc) jeżeli jest dużo osób na serwerze? Małe mapy gra się jak jest mało osób, a nie 12 vs 12... Gra wtedy jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz nie moja brocha ale chyba dalo by rade ustawic map cycle tak by po 23-24 dopiero byly by mozliwe do nominowania , wybierania male mapy mozna zrobic:)

 

Propozycja poprawy klasy

 

Klasy poziomu:

 

Komandos[Od 200lvla]

Opis klasy: "Posiada M4A1 +10dmg , 1 Dodatkowy skok , zmniejszony rozrzut(nie jego brak) , 1 apteczke" 

 

-lepsza być nie może bo to nie cod 45k 1 apteczka = +- 160 hp. , 10 dmg wiecej to okolo po 30-45 w tors gracza z jednego strzalu  wystarczy zdecydowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rybak zgadzam sie z ta klasa jaka ty masz glowe ze tak wymysliles !

 

Mysle ze karol sie zgodzi ale nie wiem 

 

z lv nic sie nie stanie? bo  juz wbilem 170 komandosem ! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek nie wiem czy zauwazyles ale rs'y sa na serwie juz od kilku ladnych dni...

Wiem że są ale nie będa one na zawsze, będą zmieniane (tak myśle) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak tylko potwierdze klasa teraz jest dobra

i juz wyprobowana wszystko dziala

przypominam apteczka pod "e" inaczej nie da rady !

Już ci karol mówił napisz w consoli : bind "c" "useperk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwer dodano MODELE MW3

 

JESLI SIE KOMUS NIE PODOBAJA DOSTEPNA JEST KOMENDA /modele - po uzyciu jej mamy standardowe modele cs'a 1,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest taka propozycja ode mnie aby zainstalowac to : http://holyshit.pl/topic/8927-lucia-hallucination/

jest to tak zwane "lucia halucynation" jest to plugin ktorego moze uzywac admin aby sprawdzic czy gracz ma wh .

Polega to na tym ze postac przeciwnej druzyny (dla ct-tt , dla tt-ct) jest umieszczona w ścianie i tylko gracz z wh ja widzi :) jak dla mnie jest to dobry sposob na łapanie cziterów czekam tylko na wasze glosy czy wam sie to podoba czy nie :) , pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja do klasy Diabeł - chce abyście dodali do niego Ogranicznika rozrzutu takiego jak u Komandosa, bo zauważyłem że każda klasa od lv ma eliminator +X DMG z broni, czyli są takie same jak klasy Premium 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do modeli to dodamy je po resecie.

 

Lucia w tych czasach to strata czasu (już nikogo nie złapiesz na tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności