Skocz do zawartości

Podanie LuXe


LuXe

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:Zombie Mod

2. Nick: LuXe
3. Imię: Rafał
4. Wiek: 13
5. Znajomość Amxx(0/10): 8
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Składka(Tak/Nie): Tak
8. Czas spędzony na forum: 8 godzin
9. Opisać siebie: Jestem pulchny :P lubie grac w counter strika i ogarniety
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Poniewaz gdy czasami wchodze na serwer to sa takie haxy ze szkoda gadac...
11. Linki do reklam: 
http://www.csboty.pl/index.php?/topic/457-cs-classicpl/

12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; robie ssy/perm
 -Gdy ktoś nadużywa micro; upomnienie, kick, ban 5min-3h
 -Nadużywa Kultury na serwerze; upomnienie, kick, ban 5min-3h
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): nonsteam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłeś się admem jak zabawką, raz zmiana bo ci się mapa nie podoba, raz vote do uzyskania "tak"

 

Dostaniesz ode mnie TAK

ale flagi na vote i zmiane mapy do odebrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral, tak jak napisał Siwy, dla Ciebie admin do zabawka. Może zmienię zdanie ale raczej nie, bo adminów jest już całkiem sporo, a zachowanie mają podobne do Twojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na TAK mimo jego wieku, jest spora ilość adminów która nie ogarnia na tym serwerze m.in TRUSKAWKA który za łamanie regulaminu przez facetów z żeńskimi nickami nie banuje.. albo admin Olcia który że się wyrażę kładzie "lache" na ten serwer tylko wbija żeby postrzelać i wyjść, można przy nim/niej używać AimBota a spokojnie bana się nie dostanie.. Przyznam się Luxe złamał kiedyś zasadę admina ale on w przeciwieństwie do tej 2 co wypisałem zajmuje się serwerem nie kładzie jak to powiedziałem "lachy" na serwer czy nie szuka dziewczyny przez neta jak TRUSKAWKA.Mimo jego wieku jest bardziej odpowiedzialny niż ta dwójka i zasługuje na przywrócenie mu Admina na serwerze Zombie. JESTEM NA TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nexusetti fajnie, fajnie :)A w tej bajce były smoki?Ja ci powiem tak, mam miliony dolarów na koncie i grzeje się na swojej wyspie...Takie wałki wkręcaj kumplom, bez dowodów dostaniesz warna drugim razem bo nie widzę twojej skargi ani żadnych dowodów na to że ci admini mają "wyjebke"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tobą kłócić nie będę ale wbij od czasu do czasu na tego ZM pod innym nickiem a sam zobaczysz ;)Pozatym gdzie ty tu masz bajkę o smokach :)?

"Pozatym gdzie ty tu masz bajkę o smokach :)?" Haha, jaki kumaty jesteś ^ ^A co do podania NIE- 13 to raczej za mało.- NS'ik- Podanie nie przekonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na TAK mimo jego wieku, jest spora ilość adminów która nie ogarnia na tym serwerze m.in TRUSKAWKA który za łamanie regulaminu przez facetów z żeńskimi nickami nie banuje.. albo admin Olcia który że się wyrażę kładzie "lache" na ten serwer tylko wbija żeby postrzelać i wyjść, można przy nim/niej używać AimBota a spokojnie bana się nie dostanie.. Przyznam się Luxe złamał kiedyś zasadę admina ale on w przeciwieństwie do tej 2 co wypisałem zajmuje się serwerem nie kładzie jak to powiedziałem "lachy" na serwer czy nie szuka dziewczyny przez neta jak TRUSKAWKA.Mimo jego wieku jest bardziej odpowiedzialny niż ta dwójka i zasługuje na przywrócenie mu Admina na serwerze Zombie. JESTEM NA TAK

Geniusz. :) hahahhaa  Nie wiedziałem że szukam dziewczyny przez internet :) Nexusetti jeśli masz mi coś do zarzucenia zapraszam w dział "skargi" a nie w podaniu tu spamisz. To prawda że mam więcej szacunku dla Kobiet, ale to chyba nic złego? :) PS: Czytaj uważnie: Szacunku dla kobiet! A gdy miałęm banować, to banowałem kogo popadnie, Olcia również kiedyś dostała bana ode mnie. Nexusetti a Ty może szukasz partnera? Ale nie wiem czy w 4-5 klasie podst. znajdziesz :/. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexusetti pewnie sie z Luxe zmówił żeby coś napisać ;) Przecież wiadomo, że w stosunku do kobiet, tak jak napisał Truskawka - trzeba być uprzejmy, mieć szacunek, nie? Chyba, że nie wiesz o co chodzi to wiadomo skąd te pretensje. Powiem Ci tak: LuXe miał szansę, ale ją stracił. A w dodatku jest już dużo adminów, po co nam kolejny, który ma go dla zabawy? To, że masz 13 lat nic nie znaczy, możesz mieć 20 lat i być półgłówkiem, tak samo możesz i mieć te 13 lat i być mądrym, ogarniętym. Ale coś mi to nie układa się do kupy. Może niech Buźka zdecyduje, co z Tobą zrobić, bo nie warto tutaj spamić i się kłócić, że jesteś "ogarniętym adminem " czy też nie. To tyle z mojej strony, ja osobiście jestem na neutral.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawka szacunek do kobiet też mam ale to co ty robisz to nie jest szacunek.. ty im pozwalasz robić co chcą na serwerze czyli zwykły "Seksizm", koleżanka nawet nie jesteś pewny czy to koleżanki banów nie sypiesz ty masz szczerze na to "wy*ebane" co robią, przyjrzałem się nie jednej takiej sytuacji kiedy gościu z nickiem np: Assasinka Magda buguje worki, wyzywa społeczność serwera od "członków" ty wtedy dałeś tylko upomnienie przez say oczywiście bo 12latka pewnie bez mutacji cały serwer by wyśmiał jak i pozwalałeś jednemu graczowi grać na cheatach z damskim nickiem,czy nie miał czasem aima włączonego? pochwal się co wtedy zrobiłeś upomniałeś żeby nie używała AimBota przy okazji wysłałeś jej kusiola i jakieś buźki typu ":D, :)"  a gdy on nie wyłączył AimBota to NIE dałeś bana tylko wyszedłeś z serwera i wróciłeś chyba następnego dnia.. a te ON co napisałem to nie jest żaden błąd czy literówka po prostu zarywałeś do mojego kolegi który potwierdził to co ty robisz na tym serwerze i że do niego wręcz zarywałeś przez kabel żałosne.. Chcesz to mogę ci powiedzieć ze ten typek ma na Imię Kamil i mieszka na Śląsku życzę powodzenia w dalszym związku.

I truskawka nie wypieraj się tego miej w sobie chociażby trochę honoru i przyznaj się do tego, chyba ze naprawdę jesteś typowym No-life który z domu nie wychodzi i szuka dziewczyny przez neta bo z tego co robisz na to wychodzi.I spokojnie nie musisz się martwić o moje życie ze się wyrażę "intymne", co prawda partnerki nie mam na dzień dzisiejszy (trochę źle się poukładało z była ;/) ale  to nie znaczy ze zniżę się do twojego poziomu i będę szukać jak to powiedziałeś koleżanek w 4-5 klasie podstawówki przez internet.. I proszę nie porównuj mnie do siebie. I mów częściej na Csie przez mikro tylko postaraj się nie za często bo bez mutacji nie za bardzo cię ludzie będą chcieli słuchać :)Bużka jeżeli mi za to warna wlepisz to znaczy ze mam racje i potwierdzisz w ten sposób to co napisałem, wiem ze to kolega ale szkoda tracić serwerownie przez jednego gimbusa.. 

@NarestoN jesteś pewny ze po zgadaniu się z luxe bym tyle wypisał? czy po prostu powiedział "Jestem na tak trochę młody warto mu dać 2 szanse" tak pozatym ten buźka sprawdza tylko posty od administratorów i na ich zdaniu opiera czy dać komuś admina czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł dał bym Ci warna za spam w podaniu byle czym, idź pisz skargę, wypłacz się. Mnie to nie interesuje, te Twoje bzdety. A w podaniach Buźka bierze każde zdanie pod uwagę, lecz najbardziej tej osoby, która jest normalna i trochę znana i wie o czym gada, a nie jakiś Nexusetti co sie zerwał z "internetu" i pisze byle co. Proszę o zamknięcie tematu, bo robi się niepotrzebny SPAM, a nexusetti przestań płakać, a jak masz coś do powiedzenia to postaraj się, żeby to było mądre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie . LuXe miales swoja szanse ,ale bawiles sie adminem . Myslisz ,ze pograsz pare dni i juz znowu Ci zaufamy ? Nie nie nie .... kolego tak nie ma .

 

A co do wieku ? Tak jak napisal NarestoN od wieku wcale nie zalezy czy jestes ogarniety czy nie .

 

Nexusseti ,masz dzial skargi , nie placz tutaj ,bo Ci sie nie podoba jak jest . Pieprzysz bez dowodow .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nareston ja nie jestem tobą żeby spamić na forum i się żalić, pozatym za spam warn? ja nie wiem szczerze czy ty tępy jesteś? gdzie ty tu masz spam? normalnie się wypowiedziałem ale już rozumiem obraziłem twojego kolegę mówiąc mu jaka jest prawda. Na serwerze boisz się odezwać chociaż na forum buzia ci się nie zamyka :)Pozatym nie nie bierze zdanie każdego sam się przy mnie do tego przyznał jak rozmawiał z pewną osoba na Skype.Osoba która jest znana wie o czym gada, no cały ja panie cały ja, na serwie mnie każdy zna i ze mną normalnie rozmawia nie traktuje mnie jak was "Administracji" jak kompletnych szczerze błaznów wbijcie na serwer pod innymi nickami a się przekonacie. 

To co napisałem jest Mądre tylko ze idiota tego nie zrozumi. 

Pozatym dobrze ze zbanowałeś gościa który przy tobie przed chwilą grał na Aimie nick miał bodajże "Iskierka" jak masz jakieś jeszcze aluzje nareston to powiedz mi to na serwerze przez mikrofon chyba ze głosu się swojego wstydzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Nie, dopiero co straciłeś adma.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności