Skocz do zawartości

Prosba o ub


Dom!n!ka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Di'Avara

Moje ip"

 81.6.141.129.

Serwer cod350lvl

 

Z tego co zauważyłam, to taki sam adres ip miał gracz The end który dostał perma. Jest jakaś szansa wejść na serwer? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska proba powrotu na serwer zegnamy odpale:)

 

@edit

Chyba ze grales w tym samym czasie co on byl na serwerze to wiadomo nalezy sie ub , ale jesli on ma takie samo ip to tez dostanie.

 

@2edit

 

Tak wogole to nie powinienem sie tutaj wypowiadac , nie ja cie zbanowalem i , nie ja cie zglaszalem wiec nie mam o czym z toba rozmawiać

 

@3edit 

sory ale ja ci tej odpowiedzi nie udziele nie jestem w ub team. Musisz poczekac na odpowiedz kogos z tą ranga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz kurwa mac bez jaj ze mial bym sie podszywac pod laske. NICK NIE MAM !!!!!! ile razy mam to powtórzyc chcesz porozmawiac bardzo prosze to jest moj skype michalx1233 ( profilowe samochod ( tył samochodu) ) Jak by co to ja czekam :)

Moge ci ekran udostepnic jak gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurta grałam w tym samym czasie co on. Z serwera wywaliło mnie dopiero po zmianie mapy. Z tego co się orjętuje to na nie których serwerach, jest tak, że jak mam zbanaowane ip to na serwer moge wejść po przez steam. Czy na waszym serwerze jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAK UB.

KONTA Z TEGO SAMEGO IP Dom!n!ka i the end123

NIC NIE UDOWODNISZ ZAKŁADAJĄC KOLEJNE KONTA I PODAJĄC FAŁSZYWE FAKTY.

Zamykam //

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: BRAK UBJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności