Skocz do zawartości

[Skarga] admin Zabijaka # Olcia


Volda

Rekomendowane odpowiedzi

1. Volda

2. Zabijaka # Olcia3. Admin

4. 30 maja 2013 godzina 14.27/14.285. Świadkowie: Iskier[był z nią w kampie więc przypuszczam że nie będzie widział nic złego/będzie ją krył]; THE love|Dyn@m0 ;]6. Przy końcu kampy użyłem szalonego zombie aby dorwać osoby w kampie. Zostałem perfidnie zablokowany workiem, admin nawet nie próbował go postawić przede mną tylko postawił go centralnie na mnie tam gdzie miał celownik. Grzecznie poczekałem aż przeładowali i myślałem że będą strzelać w worek, niestety przeliczyłem się dostałem serię od 2 osób na głowę którą nawet nie mogłem poruszyć bo wciąż byłem w worku i zginąłem. Chciałem od razu wyjaśnić sytuację z adminem ale on widocznie nie widział nic złego w tym że tak zrobił. Twierdząc że strzelał w worek. Widać w którą stronę ktoś jest skręcony i definitywnie nie celował on w worek a w moja głowę. Wiem że pojawią się wypowiedzi, "Mówiłem żeby usunąć worki" ale to nie o to chodzi ja nie oczekiwałem żeby admin dał sobie bana, satysfakcjonujące byłoby gdyby zrobił slay'e. Jak gracze mają przestrzegać regulaminu jak admin'i go nie przestrzegają...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icet ty sie nawet nie udzielaj.

 

Volda zapomniales  dodac,ze worki zostaly zniszczone co potwierdza

Studziak

Killer

Cobras

Varior

 

 

Klade lache? Wytlumaczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejna rzecz za która powinieneś/as stracić admina brak jakiegokolwiek angażowania się w sprawy serwera na Forum.. Popatrz na forum posty w dziale ZM to może zrozumiesz co pisze.. Widać ze samych dzieciaków biorą do administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zniszczone po zabiciu mnie to jest chyba za późno. Miałem 1000HP jak postawiłeś worek nie dalibyście rady zabić mnie gdybyście wpierw go zniszczyli a później mnie bili.2. Studziak na serio wystarczy mu powiedzieć że będziesz z nim w kampie lub będziesz jego kolegą (nawiasem mówiąc ma 12 lat chyba) i potwierdzi wszystko.Tak dla wyjaśnienia. Moim celem jest ostrzeżenie. Żeby admin wiedział że nie jest bezkarny. Niech więksi zdecydują czy kładzie "lache".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR. jakbys wgl wchodzil byloby milo;)

Icet- Nie grasz juz praktycznie wcale

 

Nexu-mam z toba na pienku,wiec nie dziwi mnie twoja decyzja

JEdnak sprawa nie jest wyjasniona. Sa swiadkowie ze worki zostla yzniszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexu-mam z toba na pienku,wiec nie dziwi mnie twoja decyzja

JEdnak sprawa nie jest wyjasniona. Sa swiadkowie ze worki zostla yzniszczone.

Czemu mamy niby na pieńku? przecież nawet ze sobą nie rozmawiamy.. Poprostu widziałem cie co robisz na serwerze i mówię jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że piszę tu posty, ale często bywam u Nexusa i gramy na ZM. Ja jestem świadkiem tego, że admin nie przestrzega regulaminu. Szczerze jestem za odebraniem tej osobie rangę admin bo się nie nadaje do danego stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy nie robi sie tutaj spam?.

 

Wydaje mi sie że H@ (-_-) sam wie co robi po co sie kwyzywacie? Takie cos moze byście załatwiali na PW?

 

a co do skargi zabranie Admina za taka rzecz to chyba zbyt wielka kara? moim zdaniem to dac ostzerzenie max! 

Mysle ze wszystko juz jest wyjasnione H@ -_-, teraz tylko liczy sie twoje zdanie i zamykaj bo tak to bez sensownie tylko sobie posty nabijaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam bo spam. Jedna i druga strona ma "świadków" a robicie straszny spam. dacie dowody demo/ssy wtedy będą decyzje bo tak słowo przeciw słowu i straszny spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: ClJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#4 [Zombie Plague] Cs-Classic.pl [VIP] | Pukawka.plZombieSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności