Skocz do zawartości

POdanie AnYthink#


AnYthink

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  DR

2. Nick:  AnYthink#3. Imię: Łukasz4. Wiek: 15 w sierpniu 165. Znajomość Amxx(0/10): 86. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Nie w tym mc :) kupuje nowa deske8. Czas spędzony na forum: Troszke jest :)9. Opisać siebie:  Uczęszczam do Gimnazjum ostatni rok wiec troche jestem ogarnięty Mieszkam w Siedlcach Moje hobby to Deskorolka10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: 11. Linki do reklam: 

http://cs-elitarni.eu/viewtopic.php?p=11232#11232

 

12. Co zrobisz gdy:  -Ktoś używa dopalaczy; SS,Ban perm -Gdy ktoś nadużywa micro; Ostrzezenie kick Ban -Nadużywa Kultury na serwerze; Kick BAN13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): TO i to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej , Znam taki nick , z innej sieci . Tez mial na imie Lukasz , mial admina i nie ogarnial , Jezeli chcesz sie dowiedziec z jakiej ,to napisz mi na PW.

 

Neutral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie nie widziałem cię nawet razu na serwerze.. I nadal proszę ludzi którzy nie grają na DR by nie pisali tu postów!

 

@ kolejny powód- spamowanie w swoim podaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Na razie na nieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiadomość Automatyczna

 

 

Ten temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#3 [DeathRun] Cs-Classic.pl [Klasy] | Pukawka.plDRPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności