Skocz do zawartości

Rybak na admina?


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:cod 350lvl2. Nick:Rybak>>)))'>3. Imię:Szymon4. Wiek:215. Znajomość Amxx(0/10):9/106. Mikrofon(Tak/Nie):tak7. Składka(Tak/Nie):tak8. Czas spędzony na forum:15h+ ciagle rosnie9. Opisać siebie: Nerwowy ale ogarniety10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: bo siedze w nocy i rano , ogolnie duzo siedze11. Linki do reklam: Nie ma linkow ale zalatwilem to z -_-12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy; ss, demko , perm-Gdy ktoś nadużywa micro; ostrzegam , kick , ban 5/30 min-Nadużywa Kultury na serwerze; upominam , ban 5/30 min13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non

 

 

Podanie napisane 2x za zgodą administratora -_-

 

 

Czas online na serwerze szybko nadrobię.

 

 

Na rzecz admina cod 350 bede rezygnowal z cod'a 45k takze proszę nie pisać nie z powodu " admin na 2 serwerach"

 

 

 

Komentujac wypowiedzi niektorych , trudno jest nie wyzywac odpalow ;] jak admina na serwerze nie ma :) tymczasem przyprowadz osobe nie odpalona ktora " wyzywalem " i conajmniej obrazilem powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar mieć adma na jednym serwie to jestem na TAK

- wymagania 

 

 

//

Hapaj z rolandem, jeżeli czity latają a adma nie ma lub nic z nimi nie robi to każdemu mogą puścić nerwy.

Co z tego że klnie, ja też klnę i co. Jak bym złożył podanie to byście mi też dali nie ? z uwagi że klnę, ta ?

Jeżeli jesteście na NIE to podajcie porządny powód dlaczego, bo tak "klniesz" to nie jest powodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Okres próbny. Zapraszam na PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności